Zdjęcie: Pixabay

Do trzech lat więzienia grozi 24-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który jest podejrzany o posiadanie narkotyków. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli ponad 75 gramów marihuany.

Zatrzymanie 24-latka to efekt pracy kryminalnych z rzeszowskiej Komendy Miejskiej Policji, którzy uzyskali informacje, że młody mężczyzna może posiadać w mieszkaniu narkotyki. Policjanci pojechali do mieszkańca Rzeszowa przy al. Sikorskiego.

– Kiedy wychodził z bloku, policjanci wylegitymowali mężczyznę i wrócili z nim do mieszkania – relacjonuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 24-latek sam wydał kryminalnym susz roślinny oraz wagę elektroniczną.

Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 75 gramów narkotyków. Mieszkaniec Rzeszowa trafił do policyjnego aresztu. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do posiadania marihuany, którą miał kupić na początku listopada. 24-latek usłyszał zarzut posiadania niedozwolonych środków odurzających, za co mu grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama