Zdjęcie: KMP Rzeszów

Do trzech lat więzienia grozi 34-letniemu mieszkańcowi województwa małopolskiego, który jest podejrzany o posiadanie narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany w Rzeszowie.

Zatrzymanie 34-latka to efekt pracy kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Wcześniej zdobyli oni informacje, że mężczyzna będzie przebywał w okolicach stacji paliw przy ulicy Podkarpackiej. Mieszkańca województwa małopolskiego zatrzymano, gdy przyszedł na stację.

– Funkcjonariusze znaleźli przy nim 48 woreczków z zawartością skrystalizowanego proszku, a w wynajmowanym przez niego mieszkaniu 26 tabletek clonozepanu. Badanie potwierdziło, że znaleziony proszek to mefedron – ponad 39 gramów – informuje Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Sprawę przejęli policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Ustalili, że mężczyzna nie leczy się, a zabezpieczone w mieszkaniu tabletki posiada nielegalnie. Funkcjonariusze przedstawili 34-latkowi zarzuty posiadania substancji psychotropowych. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama