Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Po trzech dniach rezerwacji biletów w komplecie zapełniona została trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego w Rzeszowie, gdzie 7 października zagrają ze sobą reprezentacje Polski i Niemiec w piłce nożnej do lat 20. 

Jak poinformował w piątek Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, który jest odpowiedzialny za organizację meczu młodzieżowych reprezentacji Polski i Niemiec, przy takim tempie rezerwacji wszystko wskazuje na to, że spotkanie odbędzie się przy komplecie publiczności.

– Zachęcam, by nie zostawiać rezerwacji na ostatnią chwilę, bowiem może się okazać się, że biletów zwyczajnie braknie – przestrzega Mieczysław Golba, prezes Podkarpackiego ZPN.

Mecz Polska – Niemcy U-20, odbędzie się 7 października na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Stadion Miejski może pomieścić 12 tys. kibiców. Dostępna jest połowa miejsc, ale ograniczenia nie dotyczą osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. 

Rezerwację bezpłatnych biletów Podkarpacki Związek Piłki Nożnej uruchomił we wtorek (21 września), przed weekendem zarezerwowano niemal wszystkie wejściówki na nową trybunę – zostały pojedyncze sztuki.

– To tylko pokazuje, jakim zainteresowaniem cieszy się mecz reprezentacji w stolicy naszego regionu – podkreślają przedstawiciele Podkarpackiego ZPN. Rezerwacja trwa na stronie bilety.podkarpackizpn.pl. 

Nasi w kadrze!

W piątek poznaliśmy powołania na mecz. Są podkarpackie akcenty. W gronie wybranych przez trenera Miłosza Stępińskiego znalazł się zawodnik Resovii Bartłomiej Eizenchart, a także byli gracze Karpat Krosno: Kacper Bieszczad, Karol Knap i Gabriel Kobylak.

Polacy zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej rozpoczną w poniedziałek (4 października). Reprezentacja Niemiec na bazę wybrała hotel Hilton w Rzeszowie, a trenować będzie na stadionie Resovii. Dzień przed meczem obie drużyny będą trenować na boisku meczowym.

Spotkanie Polska – Niemcy rozpocznie się o godz. 18:00. Transmisja meczu w TVP Sport.

Lista powołanych zawodników na mecz:

– Jan Biegański (Lechia Gdańsk)

– Kacper Bieszczad (Zagłębie Lubin)

– Bartłomiej Eizenchart (Apklan Resovia)

– Jakub Iskra (Śląsk Wrocław)

– Wojciech Kamiński (Zagłębie Sosnowiec)

– Karol Knap (Cracovia)

– Gabriel Kobylak (Puszcza Niepołomice)

– Dawid Kocyła (Wisła Płock)

– Marcel Lotka (Hertha BSC)

– Kacper Łopata (Sheffield United)

– Mateusz Maćkowiak (Odra Opole)

– Aleksander Paluszek (FK Pohronie)

– Patryk Peda (SPAL Ferrara)

– Dominik Piła (Chrobry Głogów)

– Kacper Radkowski (Śląsk Wrocław)

– Maciej Rosołek (Arka Gdynia)

– Kacper Skibicki (Legia Warszawa)

– Karol Struski (Jagiellonia Białystok)

– Filip Szymczak (GKS Katowice)

– Maksymilian Tkocz (Odra Opole)

– Olivier Wypart (Śląsk Wrocław)

– Kacper Zych (MFK Karvina)

– Mateusz Żukowski (Lechia Gdańsk)

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama