Zdjęcie: Giorre

Jaka biżuteria pasuje do każdej prawdziwej rzeszowianki? Zawieszka w kształcie pomnika Czynu Rewolucyjnego, dzięki której najbardziej rozpoznawalny symbol Rzeszowa będzie zawsze z tobą. Biżuterię o tak nietypowym kształcie stworzyła marka Giorre.

Mamy jeszcze pomnik Czynu Rewolucyjnego w oryginale, mamy go na zdjęciach i w kalendarzu. Mamy go także w postaci figurek, które można kupić jako pamiątkę z Rzeszowa. Od jakiegoś czasu mamy także pomnik w wersji biżuteryjnej.

Zaskoczeni? Zawieszkę w kształcie pomnika stworzyła marka Giorre. Mały, a w zasadzie można powiedzieć mikropomnik, ma zaledwie 3,6 cm długości i 0,9 cm szerokości i można go kupić w czterech kolorach: jasnym srebrnym, ciemnym srebrnym, żółtym złocie i różowym. W miejscu pomnikowych rzeźb znajduje się kryształek Swarovskiego w barwach tęczowych, metalicznych, fuksjowych, czarnych, czerwonych, turkusowych.

Taki oryginalny element biżuterii, który cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, można przypiąć do bransoletek, naszyjników, torebek, czy portfeli. Zawieszki mogą też stanowić ciekawą i oryginalną pamiątkę z Rzeszowa.

Zdjęcie: Giorre

– Zawieszka w postaci pomnika jest naszym autorskim wzorem. Projektanci Giorre zainspirowani życiem społecznym i kulturalnym Rzeszowa podjęli wyzwanie stworzenia zawieszki, akcentując obecność marki w życiu miasta. Dlaczego? Bo sprawa losów pomnika jest bliska sercu Giorre, ponieważ marka wywodzi się właśnie z tego regionu – mówi Edyta Mackiewicz z firmy Giorre.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mackiewicz podkreśla także, że Pomnik Czynu Rewolucyjnego to pierwszy monument w kolekcji Giorre upamiętniony w postaci biżuterii. Do tej pory jeśli chodzi o zawieszki można było wybierać spośród kształtów przypominających czakry, zwierzęta, naturę, motoryzację.

To maleńkie pomnikowe cudo kosztuje 149 zł. Można je kupić online na stronie giorre.com lub w sklepie stacjonarnym w galerii Millenium Hall w Rzeszowie (I piętro między TKMaxx i H&M).

Zdjęcie: Giorre

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama