Do trzech lat więzienia grozi 27-letniemu mieszkańcowi Nowej Dęby, który jest podejrzany o posiadanie narkotyków. W jego domu policjanci zabezpieczyli ponad 200 porcji marihuany.
27-latka zatrzymali tarnobrzescy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. To efekt ich kilkumiesięcznej pracy. Do domu mieszkańca Nowej Dęby funkcjonariusze weszli w czwartek. W akcji brał także udział pies wyszkolony do wykrywania środków odurzających.
Policjanci znaleźli marihuanę. – Łącznie ujawniono 206 jednorazowych porcji narkotyku, jej czarnorynkowa wartość szacowana jest na ponad 3 tysiące złotych. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu – poinformowała Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.
Policjanci przedstawili 27-latkowi zarzuty posiadania narkotyków. Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór oraz zakaz opuszczania kraju. Wkrótce 27-latek stanie przed sądem. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.

![Pijany kierowca BMW doprowadził do dramatu. Wiózł trzech pijanych pasażerów [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/wypadek-pagorek-1-218x150.jpg)



![“Oszukać przeznaczenie” na DK19. Fotografie z kolizji wskazują, że zadziałały tu siły wyższe [ZDJĘCIA] OSP KSRG Połomia](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zdarzenia-na-DK19-polomia-07-218x150.jpg)


![Pożar karczmy w Kraczkowej. Ogień znów uderzył w znane miejsce przy trasie Rzeszów – Łańcut [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/pozar-karczma-pod-strzecha-osp-218x150.jpg)



![Tusk w Rzeszowie. Premier ogłosił, że Polska i Ukraina zbudują “armadę dronową” [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/expo-ukraina-rzeszow-tusk-2-218x150.jpg)




![Nowy most w powiecie rzeszowskim już otwarty. To zmiana dla lokalnej społeczności [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/most-wola-rafalowska-2-218x150.jpg)

![Dramatyczne starcie z prawami fizyki na łuku drogi. Kolejny wypadek motocyklisty [ZDJĘCIA] motocyklista](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/motocyklist-wypadl-z-drogi-03-218x150.jpg)
![Chmielnicki Sprint pod Rzeszowem. Każdy kierowca może wystartować, trwają zapisy [PROGRAM]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/chmielnicki-sprint2026-218x150.jpg)









![Zrób zakupy i bezpłatnie sprawdź stan zdrowia. „Zdrowie pod Kontrolą” w sobotę w Galerii Rzeszów [ZDJĘCIA] zdrowie pod kontrolą galeria rzeszów](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zdrowie-pod-kontrola-03-218x150.jpg)
![Rzeszów rozdaje pieniądze na zabytki. Kto dostał dotacje i ile? [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/zabytki-rzeszow2026-218x150.jpg)


![Nowa atrakcja dla aktywnych w Rzeszowie. Trwają prace w lesie na Słocinie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/slocina-prace-las-218x150.jpg)

![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)




![Pijany kierowca BMW doprowadził do dramatu. Wiózł trzech pijanych pasażerów [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/wypadek-pagorek-1-100x70.jpg)

