Od poniedziałku (9 marca) do 27 marca w Rzeszowie bezpłatnie będzie można wykonać bezpłatne badania zębów oraz badania przesiewowe w kierunku występowania zmian patologicznych na błonie śluzowej jamy ustnej.

Bezpłatne badania to wspólna inicjatywa Fundacja do walki z nowotworem jamy ustnej „Z uśmiechem przez życie” i rzeszowskiej Stomatologii Aleksandra Makary. Od 9 marca do 27 marca odbywać się będą Dni Otwarte pod hasłem „Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa”.

W tych dniach zostaną przeprowadzone bezpłatne badania kontrolne zębów oraz badania przesiewowe w kierunku występowania zmian patologicznych na błonie śluzowej jamy ustnej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Szczególnie zachęcamy do przyjścia do gabinetu pacjentów z grupy wysokiego ryzyka: osoby palące, nadużywające alkoholu, powyżej 40. roku życia, uwarunkowane genetycznie – informuje Agata Sasinowska, członek zarządu Fundacji „Z uśmiechem przez życie”.

Aby skorzystać z bezpłatnych trzeba się wcześniej zapisać pod numerem tel. (17) 230 64 70, kom. 888 668 546. Badania będą wykonywane w gabinecie Stomatologii przy al. Rejtana 20 a.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama