Serdecznie zapraszamy do salonów Pan Materac w Rzeszowie w Galerii Nova przy ul. Rejtana 67 oraz al. Wyzwolenia 2 do skorzystania z licznych promocji na najwyższej jakości materace! Jest to doskonała okazja zarówno do otrzymania profesjonalnych porad dotyczących prawidłowego ułożenia ciała podczas snu, jak i zakupu materaca w niezwykle korzystnej cenie!

Pan Materac to prężnie rozwijająca się sieć salonów stacjonarnych w całej Polsce oraz jeden z liderów sprzedaży materacy, łóżek oraz akcesoriów do sypialni w Internecie.

Obecnie w rzeszowskich salonach Pan Materac wybrane materace zostały przecenione nawet o 40%. Promocją objęte są cieszące się dużą popularnością wybrane materace z wyjątkowej kolekcji producenta Sembella! Wybrane materace Sembella można obecnie zakupić z rabatem do 28% od cen regularnych!

Warto również wspomnieć o wyjątkowej kolekcji materacy Pan Materac, w której znajdują się najwyższej jakości materace z wkładem piankowym, sprężynowym oraz produkty z potwierdzonym statusem medycznym! Ich ceny obniżone zostały nawet o 40%!

Już teraz odwiedź jeden z naszych salonów w Rzeszowie i zadbaj o wygodę i komfort podczas snu!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z porad naszych wykwalifikowanych pracowników oraz licznych promocji i rabatów, które obowiązują tylko w salonach stacjonarnych w Rzeszowie przy ul. Rejtana 67 w Galerii Nova oraz al. Wyzwolenia 2.

Dokładne lokalizacje salonu i dane kontaktowe:

Salon Pan Materac w Rzeszowie Galeria Nova
Salon Pan Materac w Rzeszowie al. Wyzwolenia 2

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama