Zdjęcie: materiały organizatorów

To będzie niezwykły koncert, bo w mieszkaniu. Kiedy? W niedzielę, 25 lipca. Gdzie? Tego dowiesz się z maila.

Postman to Kostiantyn Pochtar, pochodzący z Kijowa songwriter, multiinstrumentalista, kompozytor. Od 2017 r. jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy po Holandię, grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami czy duetem Paula i Karol, gościł na wielkich festiwalach (Zaxidfest, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis) oraz w małych klubach.

Przed rokiem ukazała się druga studyjna płyta Postmana zatytułowana „City Freak”. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim. Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki, inspiruje się głównie muzyką z lat 60., jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia.

Koncert Postmana w jednym z rzeszowskich mieszkań organizuje agencja koncertowa Borówka. Tzw. house gig odbędzie się w niedzielę. Chcesz poznać dokładny adres koncertu? Wyślij maila na: borowkamusic.promocja@gmail.com. W temacie napisz „Postman – Rzeszów”, w treści podaj imię i nazwisko, informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Agencja Borówka zaprasza do mieszkania na godz. 19:00. Sam koncert rozpocznie się o 19:30. Jest kilka zasad „house gigu”. W koncercie będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 30 osób. Wejściówka na koncert kosztuje „co łaska”. Sugerowana kwota to 20 zł, którą będzie można wrzucić do kapelusza. 

Koncert będzie akustyczny, trzeba wyciszyć telefony. Nie nagrywajcie koncertu, możecie przynieść swój alkohol, jedzenie (na miejscu będzie lodówka). Od 19:30 do mieszkania nie będzie już wpuszczana publiczność. Organizatorzy sugerują, by wziąć ze sobą pantofle, sandały lub klapki, warto mieć też jakąś poduszkę lub koc. 

W razie jakichkolwiek problemów, można dzwonić na numer: 605 926 808.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama