Reklama

Policja poszukuje mężczyzny, który w ubiegły poniedziałek około godz. 14 w Rymanowie Zdroju w punkcie kasowym placówki bankowej zażądał pieniędzy. Pracownikowi groził przedmiotem przypominającym broń.

Policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który w Rymanowie Zdroju 16 czerwca  br. po godz. 14. wszedł do placówki bankowej i grożąc kasjerowi przedmiotem przypominającym broń zażądał gotówki, a następnie wyszedł z punktu kasowego.

Rysopis poszukiwanego

Wiek około 22-25 lat, twarz szczupła pociągła bez zarostu, karnacja jasna. Mężczyzna mówił po polsku, nie posiada znaków szczególnych. Sprawca w chwili napadu ubrany był w czarne spodnie, czarną bluzę, na głowie miał czarną czapkę z daszkiem, na oczach okulary.

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rymanowie, tel. (13) 43 29 375 lub całodobowo z Komendą Miejską Policji w Krośnie, ul. Lwowska 28, tel. (13) 43 29 310, 997, e-mail krosno@podkarpacka.policja.gov.pl albo z najbliższą jednostką policji.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: