Zdjęcie; Pixabay

Pierwsza w tym roku domówka w stylu retro odbędzie się w piątek, 21 kwietnia, w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury. Wśród atrakcji m.in. konkurs na najlepszą stylizację, karaoke, strefa „wolnych nagrywek”. 

Dzięki „Domówce u Janusza”, za sprawą muzyki i aranżacji przeniesiecie się do lat 70. i 80. ubiegłego wieku. Mile widziane stroje w stylu retro. Najlepsza stylizacja zostanie nagrodzona. Imprezę poprowadzi DJ Kuba Ziajor, a oprócz zabawy w rytm klimatycznej muzyki, będzie można spróbować swoich sił podczas karaoke.

Dodatkową atrakcją dla uczestników domówki, która rozpocznie się o godz. 20:00, będzie specjalnie przygotowane miejsce do robienia zdjęć.

Przed imprezą, w Estrada Studio, dla fanów konsol będzie można zaprezentować swoje kompozycje w strefie „wolnych nagrywek”. Po wcześniejszym wpisaniu na listę, 8 osób będzie mogło skorzystać ze sprzętu studia w ciągu 15 minut. Więcej informacji dotyczących zasad znajdziecie na stronie inkubatorkultury.eu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Domówka u Janusza” miała już 6 odsłon. Wcześniejsze edycje dotyczyły takich tematów jak: „Legendy Rocka”, „Piżama Party” czy „Żółta Łódź Podwodna”. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Domówka odbędzie się w budynku Estrady Rzeszowskiej przy ul. Jagiellońskiej 24.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama