Zdjęcie: Pixabay

Czy opłaca się płacić ZUS z umowy? Czym tak naprawdę jest praca „na czarno?” – na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź podczas czwartkowego (7 czerwca) spotkania, które rzeszowski ZUS organizuje wspólnie z Wyższą Szkolą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Podczas spotkania „Praca w wakacje”, które odbędzie się w siedzibie WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2, dowiecie się też, jakie są konsekwencje dla pracownika i osoby, która cię zatrudni, czy zachowacie ubezpieczenie zdrowotne, jeśli podejmujecie pracę na wakacjach. Będzie również mowa o wypadkach przy pracy, formach świadczenia pracy, ubezpieczeniach społecznych.

Ponadto w trakcie spotkania pracownicy ZUS opowiedzą o „uldze na start”, czyli nowych zasadach rozliczania z ZUS dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą, omówiona zostanie także „e-SKŁADKA” i „e-ZLA”, czyli nowe zasady rozliczania z ZUS i elektroniczne zwolnienia lekarskie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 w sali RA43. Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: szkolenia.rzeszow@zus.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama