Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje kolejny w tym roku nabór do pracy w Wielkiej Brytanii. Spotkanie z kandydatami odbędzie się w czwartek 23 listopada.

Rekrutacja dotyczy stanowiska pracownik magazynu. Aplikujący nie muszą znać języka angielskiego, a stawka tygodniowa może sięgać nawet  500 funtów netto.

Brytyjski partner oferuje chętnym pracę na dowolny okres z możliwością przejścia na stały kontrakt, wsparcie przy zakładaniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia czy zakwaterowaniu, gwarancję godzin pracy, już na starcie zatrudnienia, dla każdego kandydata.

– Pracodawca zapewnia również w miejscu pracy, w magazynach w środkowej Anglii, opiekę koordynatorów posługujących się językiem polskim – mówi Wojciech Woś, doradca EURES  w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Osoby z Podkarpacia, zainteresowane ofertą pracy, mogą przesyłać swoje dokumenty aplikacyjne na adres Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl.

Więcej informacji można będzie uzyskać podczas spotkania, które odbędzie się w czwartek, 23 listopada w godzinach 10:00-15:00, w sali nr 5 na parterze budynku WUP w Rzeszowie, ul. Naruszewicza 11 (budynek dawnego hotelu pielęgniarskiego, obok Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. F. Chopina).

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama