Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Niska w wieku 21 i 22 lat, którzy w samochodzie przewozili narkotyki i sterydy. W chwili zatrzymania obaj palili w aucie marihuanę.

[Not a valid template]

 

W piątek około godz. 19:00 na terenie gminy Ulanów policjanci drogówki zatrzymali do kontroli kierującego oplem. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął wykonywać manewry, które zwróciły uwagę policjantów. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd. Jak się okazało, dziwne zachowanie kierowcy było spowodowane próbą szybkiego pozbycia się niedopałków marihuany.

Oplem jechało dwóch mieszkańców Niska w wieku 21 i 22 lat. W trakcie przeszukania pojazdu policjanci zabezpieczyli kilkanaście woreczków strunowych z suszem, sypką substancję koloru białego (0,5 kg) oraz fiolki z płynem oznaczone nazwą wskazująca na sterydy.

W samochodzie znajdowały się również zabrudzone szklane lufki i papierowe bibułki. W związku z podejrzeniem kierowania pod wpływem środków odurzających, kierującemu zatrzymano prawo jazdy. W domu 22-letniego kierowcy policjanci zabezpieczyli również przyrządy do rozdrabniania marihuany i woreczek z tabletkami.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mężczyźni zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama