Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Wilczej Woli. Quad, którym jechał 44-letni mężczyzn,  przewrócił się i stanął w ogniu. Rannego kierującego uratowali przejeżdżający kierowcy. 

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem. Jak wstępnie ustalili policjanci, przejeżdżający przez Wilczą Wolę kierowca zauważył ogień w pobliżu drogi. Mieszkaniec powiatu stalowowolskiego zawrócił, żeby sprawdzić, co się stało. Obok płonącego quada leżał mężczyzna.

– Świadek zdarzenia odciągnął rannego od pojazdu i wezwał służby ratownicze. W pomoc zaangażował się też inny kierowca, który zatrzymał się, widząc to zdarzenie – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej.

Policjanci wstępnie ustalili, że 44-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego jadąc drogą gruntową stracił panowanie nad pojazdem. Quad przewrócił się, po czym zaczął płonąć. Reakcja przejeżdżających tamtędy kierowców być może uratowała rannemu życie. Poparzony kierowca trafił do szpitala. Jego pojazd uległ całkowitemu spaleniu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama