Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Do listy wykonawców lipcowego Re: Rzeszów Festival 2023 dołączają Agnieszka Chylińska i Dr. Misio.  

W poniedziałek Agora, organizator RE: Festival, podała ostatnich wykonawców imprezy nad Wisłokiem (28 i 29 lipca). Na bulwarach wystąpią: Agnieszka Chylińska i Dr. Misio.

Agnieszka Chylińska

Zdjęcie: materiały organizatorów

Chylińskiej nie trzeba specjalnie nikomu przedstawiać. Zasłynęła z funkcji wokalistki zespołu O.N.A z którym wydała pięć albumów studyjnych, z których każdy zyskał status złotej lub platynowej płyty. Na przestrzeni lat Chylińska wylansowała takie przeboje jak „Kiedy powiem sobie dość”, „Niekochana”, „Najtrudniej” czy „Moja odpowiedź”.

Po rozpadzie zespołu, artystka z częścią składu O.N.A. założyła zespół Chylińska, z którym wydała album zatytułowany „Winna”, z którego pochodzi singiel i hit o tym samym tytule.

Po rozpadzie zespołu, Agnieszka Chylińska rozpoczęła współpracę z duetem producenckim Plan B, w składzie: Marek Piotrowski i Bartek Królik, z którymi to nagrała trzy płyty: „Modern Rocking”, „Forever Child” i po czteroletniej przerwie „Pink Punk” w październiku 2022 r. Wszystkie z nich wdarły się na szczyty list OLiS i pokryły się złotem lub platyną. 

Dr. Misio

Zdjęcie: materiały organizatorów

Z kolei Dr. Misio to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, znanym przede wszystkim z filmów Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”). Na scenie razem z kolegami Jakubik zamienia się w prawdziwego rock&rollowca.

Dr Misio gra ostrego rock & rolla „bez przebaczenia”. Solidne brzmienie i ciężkie riffy to dla chłopaków chleb powszedni. Poza warstwą muzyczną ogromne wrażenie sprawiają przede wszystkim znakomite i mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego. Dr Misio zagrał niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce. 

– Spodziewajcie się rocka w najlepszym wydaniu – zapowiada Agora.

10 wykonawców 

Na Re: Rzeszów Festival 2023 wystąpi 10 wykonawców. Oprócz Agnieszki Chylińskiej i Dr. Misio zagrają: Sorry Boys, Król, Bedoes 2115, T.Love, Julia Wieniawa, Rubens, Jann i Grzegorz Hyży. Właśnie macie ostatnią okazję, by kupić karnety w niższych cenach, dostępne są na: eBilet.pl, Going, Biletomat.pl, kicket.com.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

 
Reklama