Fot. Ewa Szyfner / Rzeszów News. Na zdjęciu Fisz
Reklama

Znamy kolejne gwiazdy muzyczne sierpniowego festiwalu RE: Rzeszów Festiwal. Na bulwarach wystąpią: Mrozu, Fisz Emade Tworzywo i Arek Kłusowski.

Jak informowaliśmy już wcześniej, na RE: Rzeszów Festival zagrają: Natalia Przybysz, Organek, Igo i Baasch oraz Brodka, Margaret, Novika, Pezet i Zdechły Osa.

W środę (8 czerwca) Agora, organizator dwudniowego festiwalu, poinformowała o kolejnych artystach. Na bulwarach wystąpią: Mrozu, Fisz Emade Tworzywo i Arek Kłusowski. Wkrótce, poznamy też kolejnych artystów sceny tanecznej. Wskażą ich Novika i Baasch, dyrektorzy artystyczni tej sceny, którzy zaprezentują na niej swoje muzyczne wybory.

 

RE: Rzeszów Festival odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia br. Na scenie LIVE wystąpią najwięksi współcześni twórcy i twórczynie polskiego popu, hip-hopu, alternatywy oraz rocka. Będą to wokalistki, wokaliści i zespoły.

Na scenie TANECZNEJ pojawią się z kolei czołowe nazwiska muzyki elektronicznej i alternatywnej, wybrane i zaproszone m.in. przez pierwszą damę muzyki klubowej w Polsce, czyli Novikę. W sumie to kilkanaście koncertów w ciągu dwóch dni.

Bulwary wypełnią się nie tylko muzyką, ale także zostaną rozświetlone przez Park Świateł. Sprzedaż biletów i karnetów trwa na serwisach: Ebilet.pl oraz Going i Empik Bilety. Ceny biletów zaczynają się od 79 zł, karnetów – od 129 zł. Dzieci do lat 5 wchodzą bezpłatnie.

RE: Rzeszów Festival wspiera miasto Rzeszów, które na imprezę przeznacza milion złotych. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama