Reklama

Rozpoczął się pierwszy etap rezerwacji biletów na mecz Asseco Resovii z VfB Friedrichshafen w play-off Ligi Mistrzów. Oba zespoły zmierzą się 18 lutego.

Jak poinformował rzeszowski klub, pierwszy etap rezerwacji potrwa do 12 lutego, do godz. 18:00. Ceny biletów w pierwszym etapie kosztują 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). W pierwszym etapie rezerwacji swoich miejsc mogą dokonać posiadacze karnetów.

– Bilety, które w pierwszym etapie nie zostaną zarezerwowane i odebrane, trafią do drugiego etapu, w którym rezerwacji dokonać mogą posiadacze Kart Kibica – informuje Asseco Resovia.

Drugi etap rezerwacji rozpocznie się 13 lutego o godz. 9:00 i potrwa do 17 lutego, do godz. 18:00. Ceny biletów w drugim etapie 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy). Osoby, które nie posiadają Kart Kibica ani karnetów, będą mogły kupić bilet w kasie w hali Podpromie w dniu meczu. Kasa biletowa czynna jest na trzy godziny przed meczem.

Zarezerwowane bilety należy odbierać na Wyspie Asseco Resovia w Galerii Rzeszów (pon. -sob. 10-18, niedz. 10-16). Kibice proszę są o o przynoszenie wydrukowanego potwierdzenia rezerwacji.

– Bilety po opłaceniu podczas rezerwacji można także wydrukować w domu bądź odebrać w kasie biletowej przed meczem – przypomina klub.

Mecz Asseco Resovii z VfB Friedrichshafen w play-off Ligi Mistrzów odbędzie się 18 lutego o godz. 20:30.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: