Zdjęcie: Materiały zespołu

Rzeszowska grupa heavy metalowa Monstrum wystąpi podczas tegorocznej edycji Rockowej Nocy w Rzeszowie. 

O tym, że oprócz Luxtorpedy na Rockowej Nocy 2019 zagra także Monstrum w poniedziałek poinformowała Estrada Rzeszowska, organizator festiwalu. Monstrum w tym roku obchodzi  25 lat istnienia. Na polskiej scenie muzycznej jest obecny od 1994 roku, przez wiele lat wypracował swój własny rozpoznawalny styl.

W swojej dyskografii Monstrum posiada cztery długogrające płyty, kilkanaście singli, składanek, wideoklipów oraz chyba najbardziej znany Oficjalny Hymn Rzeszowskiej Drużyny Żużlowej. Na swoim koncie ma również niezliczone ilości zagranych koncertów, w tym z największymi gwiazdami polskiej sceny rockowej oraz światowymi legendami muzyki metalowej.

„Rockowa Noc 2019” odbędzie się 24 sierpnia na bulwarach. To także konkurs dla młodych zespołów. Do wygrania jest 3000 zł, kilkadziesiąt godzin w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert podczas “Rockowej Nocy 2020” oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy. Zgłoszenia do konkursu można wysyłać do 31 lipca. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama