Zdjęcie: Materiały prasowe

WSPiA rozpoczęła drugą turę rekrutacji kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021. Na przyszłych studentów uczelnia czeka do 5 września.

W tym czasie podania o przyjęcie na studia mogą składać m.in. tegoroczni maturzyści, czekający na wyniki egzaminu dojrzałości.

W tym roku w ofercie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej znalazły się 4 kierunki studiów (administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, prawo oraz zarządzanie), 23 specjalności i nowoczesne systemy przekazywania i sprawdzania wiedzy. 

W tym roku WSPiA rekrutacje kandydatów ze względu na pandemię koronawirusa prowadzi on-line. Kandydat loguje się poprzez system e-rekrutacji WSPiA. Uzupełnia wszystkie wymagane dane, załącza odpowiednie dokumenty oraz wybiera kierunek studiów.

Zgłoszenie jest sprawdzane przez pracowników działu „Rekrutacja”, którzy w razie potrzeby kontaktują się z kandydatem, by uzupełnił brakujące dane. Istnieje możliwość złożenia dokumentów osobiście. Można się kontaktować się telefonicznie z pracownikami.

Rekrutacja kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021 podzielona została na trzy tury. Terminy zaplanowano tak, aby zarówno maturzyści, jak i absolwenci studiów I stopnia mogli spokojnie złożyć wszystkie wymagane dokumenty.

W drugiej turze na kandydatów uczelnia czeka od 20 lipca do 5 września. Trzecią turę podzielono na dwie części. Rozpocznie się 7 września i potrwa dla kandydatów na studia I stopnia do 9 października, a dla chcących rozpocząć studia II stopnia – do 17 października.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 17 867 04 80, 17 867 04 81, 514 194 892 oraz na stronie www.wspia.eu.

WSPiA uruchamia specjalne dyżury on-line. Kandydaci mogą kontaktować się za pomocą Skype z dziekanami i pracowniami działu „Rekrutacja” podczas zaplanowanych dyżurów. Informacje na temat terminów i loginy Skype pracowników są w systemie e-rekrutacji.

WSPiA to pierwsza i najstarsza niepubliczna uczelnia na Podkarpaciu. W tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Przez ten czas mury uczelni opuściło ponad 50 tys. absolwentów. 

Oprac. (ak)

redakcja@rzeszow-news.pll

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama