Zdjęcie: Kamil Pudełko / Rzeszów News

W trzeci, ostatni dzień Rzeszów Breakout Days 2022, akcja muzyczna „Gramy dla Nalepy”. Przed pomnikiem „ojca polskiego bluesa”.

W sobotę, 17 września, zakończy się trwający od czwartku festiwal upamiętniający Tadeusza Nalepę, założyciela legendarnego zespołu Breakout, który swoje pierwsze koncerty dawał w rzeszowskich lokalach. 

„Gramy dla Nalepy” od lat jest stałym elementem Rzeszów Breakout Days, który w tym roku odbywa się już po raz 13. Przed pomnikiem Tadeusza Nalepy na ul. 3 Maja spotykają się gitarzyści, by odegrać kultowy kawałek Breakoutu – „Kiedy byłem małym chłopcem”. 

W akcji może wziąć udział każdy gitarzysta. „Gramy dla Nalepy” rozpocznie się o godz. 16:00. Potem ostatnie dwa koncerty festiwalowe przeniosą się do Parku Jedności Polonii z Macierzą, gdzie zagrają: Daryl Strodes i Nocna Zmiana Bluesa. Początek o godz. 18:00.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Organizatorem Rzeszów Breakout Days Festiwal są miasto Rzeszów i Estrada Rzeszowska, przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury. Festiwalowi patronuje Rzeszów News. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama