Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Zagrają w dziesięciu polskich miastach, będą wtedy promować swój trzeci album. Kwiat Jabłoni, folkowy duet Kasi i Jacka Sienkiewiczów, także w Rzeszowie! 

Jesienią 2023 roku Kwiat Jabłoni rusza w pierwszą halową trasę koncertową, promującą trzeci album Kasi i Jacka Sienkiewiczów. Sprzedaż biletów na koncerty rozpocznie się w poniedziałek (28 listopada, godz. 14:00), na www.eventim.pl/goodtaste. 

„Kochani, następnej jesieni odbędzie się nasza jedyna trasa w Polsce w 2023. Szykujemy dla Was trzeci album i bardzo chcemy, żebyście mogli usłyszeć go na żywo. To będą nasze pierwsze koncerty w halach” – napisali w liście do fanów Kasia i Jacek Sienkiewiczowie.

Przyszłoroczna jesienna trasa folkowego duetu rozpocznie się 4 listopada w Szczecinie, cztery dni później Kwiat Jabłoni wystąpi w Gdańsku, 17 listopada dotrze do Łodzi, 24 listopada do Katowic, dwa dni później Sienkiewiczowie zagrają w Krakowie. 

1 grudnia muzyczny duet rodzinny wystąpi w Lublinie. Siódmym miastem na trasie będzie Rzeszów, a konkretnie Jasionka, bo to właśnie w G2A Arena 3 grudnia wystąpi Kwiat Jabłoni. Dwa ostatnie koncerty zagrają w Poznaniu (16 grudnia) i Warszawie (19 grudnia). 

Kwiat Jabłoni w tym roku w Rzeszowie gościł dwa razy: 28 marca w Filharmonii Podkarpackiej i 31 lipca na Letnich Brzmieniach. Publiczność nie zawiodła. Na obu koncertach bawiły się setki ludzi.

Advertisement

Porwali muzyczne serca 

Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Jak dotąd mają na koncie trzy świetnie przyjęte albumy. „Niemożliwe”, „Mogło być nic” i „Kwiat Jabłoni i goście: Wolne Serca” z dziesięcioma wolnościowymi coverami. 

Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia teledysków oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. Zespół współpracował m.in. z T. Love, Ralphem Kaminskim, Julią Pietruchą, Miuoshem czy sanah.

Ostatnie nagranie to współpraca ze Skubasem w utworze „Zaraz się zacznie” o skutkach konsumpcjonizmu i egoistycznej chęci posiadania.   

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama