Reklama

Rzeszów znalazł się w gronie trzech nowych miast, do których pojedzie Lux Express. Bilety na bezpośredni kurs do Warszawy są już w sprzedaży.

[Not a valid template]

 

Pierwszy kurs nowymi autobusami DAF-Irizar z Warszawy do Rzeszowa jest planowany na 16 czerwca. Autobusy odjeżdżać będą pięć razy dziennie spod rzeszowskiego biura „Wagabunda” przy Dworcu PKP. Przystanek w Warszawie – Metro Marymont. Klientów mają przekonać atrakcyjne ceny i bardzo wysoki komfort podróży.

– Nie jesteśmy drugim Polskim Busem – podkreśla Hannes Saarpuu, prezes Lux Express Group.

Lux Express zachęca do nowych połączeń bardzo atrakcyjnymi zniżkami. Promocyjna cena biletu na połączenie Warszawa-Rzeszów wyniesie 10 złotych. Sprzedaż tanich biletów trwa do 24 maja i obejmuje kursy realizowane w okresie od 16 czerwca do 31 lipca br. Bilety do kupienia na stronie www.luxexpress.eu/pl i w biurach sprzedaży.

Poza Rzeszowem i Warszawą na siatce połączeń Lux Expressu znajdują się Kraków, Kielce oraz Tarnów.

Zwiększoną liczbę połączeń przewoźnik obsłuży 15 nowych autobusów DAF-Iriza o wysokim standardzie wyposażenia. Podróż do Warszawy trwać będzie 5 godz..

Godziny odjazdów

Godziny odjazdów z Rzeszowa to: 0:01, 5:35, 8:00, 12:30 oraz 18:00, a z Warszawy 0:01, 6:20, 12:20, 16:05, 18:05. Co ważne, kurs z Rzeszowa o 0:01, jako jedyny, zatrzyma się również na przystanku przy terminalu Lotniska Chopina w Warszawie.

– Jesteśmy realną alternatywą wobec przewoźników kolejowych, oferując niższe ceny, wysoką częstotliwość połączeń oraz niezawodność usług. Do tej pory mieszkańcy Rzeszowa wybierali spośród dwóch bezpośrednich połączeń kolejowych oraz mogli narzekać na brak atrakcyjnych cenowo i komfortowych połączeń z Warszawą. Teraz otrzymają możliwość uniknięcia wielu spośród tych niedogodności – mówi Hannes Saarpuu.

Maksymalna cena biletu w jedną stronę na trasie Warszawa-Rzeszów wyniesie 59 zł. Dodatkowo będzie obowiązywać stały system zniżkowy: 80 proc. dla dzieci do 7. roku życia, 40 proc. dla podróżnych do 16. roku życia, 10 proc. do 26. roku życia oraz 40 proc. dla podróżnych powyżej 60. roku życia.

Stałym klientom Lux Express proponuje program lojalnościowy PINS, który nagradza często podróżujących klientów kolejnymi poziomami zniżek od 15 do nawet 40 procent.

Przystanek Lux Expressu w Warszawie – Metro Marymont 12 – będzie zlokalizowany na pętli autobusowej. Aktualnie można do niego dojechać 1. linią metra, czterema liniami tramwajowymi.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama