Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

To była kolejna wysoka wygrana w długi weekend! Od piątkowego wieczoru z Ekstra Pensji w wysokości 5 tys. zł wypłacanych każdego miesiąca przez dwie dekady może cieszyć się osoba, która zagrała w Rzeszowie w punkcie Lotto przy al. Powstańców Warszawy 13.

We wspomnianej wyżej kolekturze gracz samodzielnie wypełniając blankiet zawarł cztery zakłady Ekstra Pensji. Jeden z nich okazał się tym szczęśliwym i zawierał wylosowane w piątek liczby: 2, 4, 8, 22, 30 oraz 4. Warto podkreślić, że to pierwsza wysoka wygrana w tej grze jaka padła w Rzeszowie.

Od września każdy grający ma możliwości wyboru wysokości Ekstra Pensji, o którą chce zagrać. Do wyboru mamy grę o 10 tys. zł, 15 tys. zł, 20 tys. zł, 25 tys. zł, a nawet 50 tys. zł miesięcznie przez 20 lat.

Jak grać o wyższe kwoty? Gdy gramy o 5 tys. zł miesięcznie, to gramy ze stawką podstawową; jeżeli chcemy zagrać o wyższą „pensję”, zwiększamy stawkę informując o tym sprzedawcę lub samodzielnie zaznaczając wybraną opcję na blankiecie.

Szanse na główną wygraną w Ekstra Pensji, czyli 5 tys. zł zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat, mamy trzy razy w tygodniu: w środy, piątki oraz niedziele. Losowania możemy oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i na stronie www.lotto.pl o 21:40.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: