Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Michał Szpak
Reklama

Najnowocześniejsza scena plenerowa w Polsce, uznane gwiazdy i utalentowani wykonawcy młodego pokolenia. “Wakacyjna Trasa Dwójki” powraca w najbliższą niedzielę, 18 sierpnia. Koncert na rzeszowskich bulwarach. 

Podczas koncertu wystąpią: Boney M, Piękni i Młodzi, Michał Szpak, De Mono, Małgorzata Ostrowska, Fanatic, Rikardo, Zouzy, Joy, Ryszard Makowski. W koncercie wystąpią również zwyciężczynie jednego z odcinków „Szansy na Sukces” bliźniaczki Julia i Wiktoria Szlachta oraz Frans, który w Rzeszowie po raz pierwszy zaśpiewa swój najnowszy utwór.

Rzeszowską odsłonę „Wakacyjnej Trasy Dwójki” poprowadzą Ida Nowakowska i Tomasz Kammel, zaś relacje z backstage’u dla publiczności przekażą Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora. Koncert rozpocznie się o 20:00, od 20:30 na żywo będzie transmitowany w TVP 2 oraz na stronie TVP VOD. Wstęp bezpłatny.

Koncert będzie podzielony na dwie części – każda po 45 minut. Każdy artysta zaśpiewa swoje 3-4 największe hity. W czasie niedzielnej imprezy, której hasłem jest “Lato, Muzyka, Zabawa” nie zabraknie również wielu interaktywnych zabaw i atrakcji. 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: