Reklama

Od poniedziałku (30 marca) w popularnym programie „Ugotowani” w TVN będzie można oglądać trójkę rzeszowian i mieszkańca podprzemyskiej Krzywczy.

[Not a valid template]

 

W poniedziałek swoje zdolności kulinarne będzie prezentowała. Marcelina Siwiec z Rzeszowa. Marcelina jest urodzoną artystką, uwielbia malarstwo i design, szyje własne ubrania. Jej pasją są jednak również samochody i piłka nożna.

W kuchni Marcelina lubi eksperymentować. Jej największą kulinarną przygodą było prowadzenie festiwalowej kuchni polowej w przyczepie na festiwalu.

Głównym bohaterem wtorkowego (31 marca) odcinka będzie Hubert Bisto. Z wykształcenia jest historykiem, swoje życie zawodowe związał jednak z marketingiem. Zajmuje się głównie promowaniem mody oraz ciekawych miejsc, takich jak pole golfowe blisko miasta.

Swój czas Hubert poświęca również muzyce – jest wokalistą rockowym. Na swoim koncie ma występy na licznych festiwalach, koncerty w całej Polsce oraz nagranie płyty. Gotowanie jest podobno dla niego ogromną radością. Preferuje kuchnię śródziemnomorską.

W środę (1 kwietnia) swoich gości będzie witać Katarzyna Jakubowicz z Rzeszowa, która na co dzień jest szefową działu HR oraz doradcą życia. Jej największą pasją jest sport – od 7 lat biega. Bierze udział w maratonach i ultramaratonach. Poza pracą Katarzyna zajmuje się również tańcem, jazdą konną i gotowaniem. Preferuje kuchnię lekką i zdrową, np. włoską.

W czwartek (2 kwietnia) kamery śledzić będą poczynania Bogdana Pękalskiego z Krzywczy pod Przemyślem. Bogdan, zainspirowany dziełami Tolkiena, postanowił zbudować swoją własną chatkę Hobbita, która zdobywa coraz większą sławę. Zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz i ogrodów. Doskonale odnajduje się w leśnej głuszy, w której mieszka. Jego daniem popisowym jest bigos.

Wszystkie odcinki „Ugotowanych” od poniedziałku do czwartku będzie można oglądać o godz. 20:50 w TVN. Na tym nie koniec. – W niedzielę emitowana jest dokładka, czyli kompilacja najciekawszych momentów ze wszystkich czterech odcinków – informuje Maria Blumenfeld z TVN Media. Podsumowujący odcinek widzowie zobaczą 5 kwietnia o godz. 17:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: