W Rzeszowie powstał miś polarny [VIDEO, ZDJĘCIA]

2
Reklama

Niezwykła atrakcja na ulicy Paderewskiego w Rzeszowie. Pięcioosobowa grupa ulepiła w sobotę ze śniegu misia polarnego. 

 

Autorami misia są Renata Strumidło, Benia Banaś, Paweł Jakubiszyn, Hubert Florczyk i Rafał Fil. Lepienie misia zajęło im trzy godziny. Śniegowe dzieło stało się okoliczną atrakcją i co chwilę ktoś przy misiu się zatrzymuje.

– Pomysł na misia zrodził się spontanicznie. Śnieg idealny do lepienia, więc postanowiliśmy działać! Nie chcieliśmy zwykłego bałwana. Od początku myśleliśmy o tym, żeby dzieci były zachwycone i chciały robić sobie z nim zdjęcie, dlatego miś.

– Myśleliśmy, że dzieci osiedlowe do nas dołączą, ale przychodziły same maluchy i się wstydziły. Mam nadzieję, że pchnie je to do działania, zarówno dzieciaki, jak i rodziców – uśmiecha się Renata Strumidło.

Przy misiu co chwilę ktoś się zatrzymuje, by na jego tle zrobić sobie zdjęcia. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Trzeba zachęcać dzieci do zabaw na śniegu bo to rozwijające i zdrowe 😉 Pomysł lepienia zwierzat tez nas wciągnął, wyłaczyliśmy całą elektronikę i poszlismy na śnieg 😉 Pod naszym oknem powstał kot na którym można przysiąść. Jesteśmy usatysfakcjonowani z tego co powstało 😉 Sa w planie kolejne zwierzęta 😉 Pozdrawiamy i polecamy taką zabawę Monika i Jeremiasz 😉

  2. Już nie te czasy, że rano wychodziło się z domu, bawiło w śniegu do obiadu, przebierało się w ciepłe ciuchy i do wieczora dalej na polu. Człowiek był mokry, zmarzniety, a jaki szczęśliwy… Ech, dzieci żal mi was.

Comments are closed.