Skaczą dzieci i dorośli i tak naprawdę nie wiadomo, kto ma większą frajdę. W Rzeszowie powstał drugi w Polsce Park Trampolin Happy Jump.

[Not a valid template]

 

Park Happy Jump to innowacyjny, pierwszy na Podkarpaciu, obiekt sportowo-rekreacyjny o powierzchni 335 m kw. Przeznaczony dla osób w każdym wieku i o każdej porze roku. Podobny park w ubiegłym roku powstał w Gdyni. Zaczynał od powierzchni, jaką ma rzeszowski obiekt, dziś jest trzykrotnie większy.

Park w Rzeszowie, który znajduje się przy ulicy Torowej 2, jest drugim takim obiektem w Polsce.

– W Parku jest zestaw 26 trampolin połączonych ze sobą: w tym m.in. ścieżka akrobatyczna o długości 10 metrów, dwie ścieżki pod koszykówkę, ściany boczne. Nie można tutaj nie wspomnieć o ogromnym basenie piankowym, do którego można bezpiecznie robić salta. Jest u nas poczekalnia z bezpłatnym dostępem do internetu, salka urodzinowa oraz szatnie z prysznicami – mówi Małgorzata Krauz z Parku Trampolin Happy Jump.

Inspiracja z USA

Zestaw połączonych trampolin oraz basen piankowy pozwalają na przeżycie niezwykłych emocji i świetną zabawę oraz wykonywanie profesjonalnych ćwiczeń wytrzymałościowych, siłowych czy fitness.

– Pomysł z parkiem w Rzeszowie powstał kilka lat temu, jak skakaliśmy na trampolinie ogrodowej u znajomych i wtedy pomyśleliśmy, że fajnie byłoby kilka trampolin połączyć ze sobą, żeby skakać z pola na pole. Później zaczęliśmy poszukiwać w internecie, czy coś takiego w ogóle istnieje i czy są takie rekreacyjne prostokątne trampoliny, czy tylko okrągłe – opowiada Małgorzata Krauz.

Okazało się, że parki trampolin działają w dużych miastach w USA. To była inspiracja do powstania obiektu w Rzeszowie. – To wspaniała rozrywka i chcieliśmy też nią zarazić inne osoby – tłumaczy Krauz.

Dlaczego w stolicy Podkarpacia?

– Wiemy, że Rzeszów jest małym miasteczkiem w porównaniu do Nowego Jorku, ale jak to mówi moja ciocia: „Rzeszów jest miastem z duszą”. Jesteśmy dumni, że mieszkamy w Rzeszowie. Zauważyliśmy, że brakuje miejsc rozrywki dla rodziców z dziećmi, młodzieży i dorosłych, którzy przychodząc do nas mogą odreagować po pracy i poszaleć, jak dziecko. Czasem nie wiemy, kto ma większą frajdę – dorosły, czy dziecko – śmieje się Małgorzata Krauz.

Park Trampolin Happy Jump w Rzeszowie powstał dzięki dofinansowaniu z programu unijnego dla nowych przedsiębiorców i oszczędności pomysłodawców obiektu.

– Przychodzą do nas rodzice z dziećmi, uczniowie, studenci i dorośli. Wśród tych grup są osoby, które przychodzą rekreacyjnie poszaleć. Ale są też grupy, które na co dzień trenują akrobatykę, taniec (breakdance, towarzyski), czynnie uprawiają sport, sztuki walki, jeżdżą wyczynowo na snowboardzie, nartach, rowerze, rolkach – mówi Małgorzata Krauz.

Od poniedziałku do niedzieli

Park Happy Jump łączy przyjemne z pożytecznym – trening na trampolinie to nie tylko zabawa, ale też sposób na utrzymanie doskonałej kondycji. W ofercie są też zajęcia Jumping Fitness prowadzone przez doświadczoną trenerkę.

– Wkrótce poszerzymy ofertę o zajęcia z akrobatyki. Ćwiczenia na trampolinie są wyjątkową formą aktywności i nie obciążają stawów, czy kręgosłupa tylko wzmacniają mięśnie i są o wiele bardziej efektywne od innych ćwiczeń – zachęca Krauz.

Park Happy Jump czynny jest codziennie od poniedziałku do czwartku od godz. 10:00 do 21:00 i od piątku do niedzieli od 10:00 do 22:00.

BILETY

Poniedziałek – czwartek

– 20 minut – 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy), bilet rodzinny (10 zł od osoby)

– 40 minut – 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy) bilet rodzinny (20 zł/os.)

– 60 minut – 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy), bilet rodzinny (25 zł/os.)

Piątek – niedziela

– 20 minut – 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), bilet rodzinny (15 zł/os.)

– 40 minut – 30 zł (normalny), 25 zł (ulgowy), bilet rodzinny (25 zł/os.)

– 60 minut – 35 zł (normalny), 30 zł (ulgowy), bilet rodzinny (30 zł/os.)

KARNETY (ważne odpowiednio przez 30 i 60 dni przez cały tydzień)

– 5 wejść + 1 gratis – 75 zł (20 minut), 125 zł (40 min.), 150 zł (60 min.)

– 10 wejść + 2 gratis – 135 zł (20 min.), 175 zł (40 min.), 220 zł (60 min.)

– Dużą popularnością cieszy się u nas oferta urodzinowa, która jest alternatywą dla starszych dzieci, dla których inne place zabaw nie są już atrakcyjne. Mamy także przygotowaną specjalną ofertę cenową dla szkół, koszt 10 zł za 60 min. Promujemy i wspieramy akcję „Stop zwolnieniom z WF-u” i zachęcamy tym samym szkoły do urozmaicenia zajęć wychowania fizycznego i zorganizowania wycieczki do Parku Trampolin – powiedziała Małgorzata Krauz.

Więcej szczegółów na stronie www.happyjump.com.pl

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama