Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie

Ma około 25-30 lat, na tle seksualnym zaatakował w Rzeszowie kobietę. Zboczeńca poszukują rzeszowscy policjanci. 

Do zdarzenia doszło w piątek (13 czerwca br.) tuż po północy, ale dopiero we wtorek (13 października) policja ujawniła sprawę. To nie przypadek. Policja tego typu zdarzenia zazwyczaj trzyma w tajemnicy, licząc, że własnymi siłami jest w stanie ustalić sprawcę. Tym razem jest inaczej, funkcjonariusze proszą o pomoc. 

Z ustaleń policjantów wynika, że nieznany mężczyzna zaatakował kobietę, gdy ta wchodziła do klatki schodowej bloku przy ul. Pułaskiego. – Napastnik wepchnął kobietę do środka, gdzie używając przemocy doprowadził ją do innej czynności seksualnej – relacjonuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Kobiecie udało się wyrwać, wybiegła przed klatkę i wcisnęła kilka przycisków domofonu. To spłoszyło napastnika, który uciekł. 

Biegły na podstawie zeznań pokrzywdzonej, sporządził portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku 25-30 lat, o wzroście około 170 cm, średniej budowy ciała i blond włosach. We wtorek policja opublikowała jego wizerunek.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanego mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13, osobiście lub telefonicznie, tel. 47 821 32 50 lub 47 821 33 32 albo z dyżurnym komendy, tel. 47 821 33 10 lub alarmowy – 112.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama