Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

Do 12 lat więzienia grozi 78-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, który jest podejrzany o molestowanie seksualne dwóch dziewczynek poniżej 15. roku życia. 

Z ustaleń Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, która w tej sprawie prowadzi śledztwo, wynika, że 78-latek dopuścił się molestowania małoletnich od września 2017 roku do czerwca br. Jak poinformował prokurator Artur Grabowski, mężczyzna molestował dziewczynki w miejskich autobusach.

Na polecenie prokuratury, we wtorek mężczyzna został zatrzymany przez rzeszowskich policjantów. W prokuraturze przedstawiono mu zarzuty.

– Związane z trzykrotnym dopuszczeniem się przez niego wobec dwóch małoletnich uczennic rzeszowskich szkół innej czynności seksualnej oraz usiłowania dopuszczenia się takiej czynności – poinformował prokurator Grabowski. 

Mieszkaniec Rzeszowa w trakcie przesłuchania przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny połączony z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz zakazem opuszczania kraju. Grozi mu od 2 do 12 lat więzienia.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

9 KOMENTARZE

  1. 78 lat? Dziadkowi przypomniały się młodzieńcze lata, obmacywani i takie tam. Z pewnością w głowie jest już nie tak jak trzeba więc obiektywny sąd weźmie to pod uwagę, jeśli będzie obiektywny. To nie pedofil tylko starzec a to różnica. Szkoda ze Policja nie zajmuje się bardziej ważnymi sprawami jak Bury czy Podkulski!

  2. Ja już chyba wiem który to! Każda dziewczyna kojarzy starszego gościa z MPK, między innymi 19 czy 17, który ocierał się o dziewczyny nachylał i inne takie. Było na wykopie nawet kiedyś 😉

  3. Pkp
    Idź do spowiedzi, później daj na tacę, a 21 października zostań w domu. Nie oglądaj telewizji publicznej, bo i tak nie płacisz abonamentu. Czekaj na to co Bóg każe ci zrobić. Bóg pojawi się w TVN i TVN24. Powiedział mi to. Nie wierzysz?

  4. Z tego co wiem, z wiarygodnego źródła, był to gość, który pisze bzdurne komentarze pod artykułami w RZESZÓW news… I myśli, że jest cool i na czasie.

Comments are closed.