Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Rzeszowski Dzień Kobiet pełen atrakcji: kurs zabytkowym autobusem z niespodziankami, a wieczorem koncert Bartka Grzanka z zespołem w Rzeszowskich Piwnicach.

– Pierwsza edycja Rzeszowskiego Dnia Kobiet odbyła się w ubiegłym roku i cieszyła się bardzo pozytywnym odbiorem. Dlatego i w tym roku chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy dla mieszkanek Rzeszowa – informuje Estrada Rzeszowska. 

8 marca w godzinach 7:00-11:00 oraz 14:00-17:00 na trasie linii „0″ po mieście będzie kursował zabytkowy „Jelcz” z MPK Rzeszów. Start z Dworca Lokalnego w Rzeszowie. Przejazdy będą bezpłatne, a na podróżnych czekać będą liczne niespodzianki.

O godzinie 20:00 Estrada Rzeszowska zaprasza wszystkie kobiety do Rzeszowskich Piwnic na koncert Bartka Grzanka z zespołem. Występ będzie promował najnowszą płytę artysty pt. „Grzanek”. Wstęp bezpłatny.

Bartek Grzanek łączy partie gitary oparte na feelingu i ekspresji z pełnym emocji śpiewem. Choć w jego stylu i twórczości znajdziemy wpływy różnych gatunków muzycznych takich jak country, rock, czy soul, to w jego żyłach płynie prawdziwy rasowy blues.

Grzanek debiutował w 1998 r. jako gitarzysta w zespole country – Colorado Band. Szerszej publiczności dał się też poznać jako uczestnik I edycji „The Voice of Poland”, finalista V edycji „Mam Talent” oraz jako gitarzysta współpracujący z wieloma artystami w Polsce.

Ponadto, 9 marca w Rzeszowskim Inkubatorze Kultury odbędzie się Modowy Bazar – kupicie odzieżowe perełki z drugiej ręki oraz biżuterię hand made. Kobiety będą mogły także zasięgnąć porady stylistki, która podpowie z czym można daną rzecz połączyć.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama