Piątkowy wieczór w Rzeszowie minął przy doskonałej muzyce. Koncert Eska Music Tour zgromadził na Podpromiu całe tłumy, a artyści pokazali na co ich stać.
Dodatkowo, dla uczestników dostępne było mnóstwo atrakcji w miasteczku festiwalowym.
Eska Music Tour
Rzeszowska odsłona Eska Music Tour już za nami. Piątkowy wieczór minął w wyjątkowej atmosferze i był pełen hitów i energetycznych występów.
– Za nami wieczór pełen wyjątkowej atmosfery, energetycznych występów i największych hitów! Parking na Podpromiu wypełniony po brzegi mówi wszystko – Rzeszów kocha muzykę i dobrą zabawę! – czytamy na Facebooku Rzeszów – miasto innowacji.
Wydarzenie przyciągnęło miłośników muzyki z całego regionu, a warto zaznaczyć, że było ich niemało.
– Dziękujemy Wam za tak liczny udział i wspólne świętowanie. To był niezapomniany koncert, a Wasza energia sprawiła, że miasto znów pulsowało muzyką! – czytamy w tym samym poście.
Zdjęcia: Adam Lampart / UM RzeszowaZnani artyści
Zarówno scenę, jak i serca uczestników koncertu zdobyli artyści. Słuchaczy jako pierwszy zachwycił Ikarus Feel, czyli charyzmatyczny zespół pop/rockowy, który zdobył popularność dzięki energetycznym utworom i wyrazistym brzmieniu.
Później na scenę wszedł Grubson. Uznany raper i producent swoją charakterystyczną muzyką porwał tłumy. Po nim doskonały występ dała ikona polskiej sceny muzycznej, Kasia Kowalska. Artystka z wieloletnim dorobkiem estradowym pokazała prawdziwą siłę swojego głosu.
Na końcu pojawił się także Dawid Kwiatkowski, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten młody i charyzmatyczny artysta pop/R&B zamknął koncert w Rzeszowie. W trakcie wydarzenia nie brakowało emocji i dobrej muzyki.
Festiwalowe miasteczko
Organizatorzy Eska Music Tour zadbali także o inne atrakcje dla uczestników imprezy. Festiwalowe miasteczko oferowało mnóstwo konkursów i niespodzianek. Na miejscu pojawił się także Eska Bus, czyli mobilne studio radiowe.
Nawet najmłodsi mogli znaleźć coś dla siebie, bowiem przygotowana była specjalna strefa zabaw dla dzieci, gdzie maluchy mogły spędzić czas w radosnej atmosferze. Dostępne było także wesołe miasteczko z karuzelami i innymi atrakcjami.
(oprac. MK)
Czytaj więcej:
Makabryczny wypadek w Makowej. Dachowanie i zmasakrowany samochód
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.







![Jest śledztwo po tragicznym pożarze w Markowej. Prokuratura wskazuje wstępną przyczynę [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/markowa-pozar-osp-218x150.jpg)

![Tragedia na Podkarpaciu. Kobieta zginęła w pożarze domu jednorodzinnego [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-markowa-1-218x150.jpg)






![Wisłokostrada w Rzeszowie. Sukces czy „Korkostrada”? Przejedź się po nowej drodze [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/korek-wislokostarda1-218x150.jpg)
![Wisłokostrada w Rzeszowie otwarta. To największa inwestycja drogowa w historii miasta [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/wislokostrada-otwarta-218x150.jpg)



![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)




![Czy Rzeszów stał się miastem apartamentowców? To oferują najdroższe mieszkania w mieście [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/Nowy-projekt-1-2-218x150.jpg)







![Najlepsze licea i technika na Podkarpaciu nagrodzone. Na czele szkoły spoza Rzeszowa [RANKING]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/perspektywy2026_fotpolitechnikarzeszowska1-218x150.jpg)

![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)










