Zdjęcie: Materiały salonu Respawn
Reklama

W rzeszowskim salonie gier wirtualnej rzeczywistości Respawn od poniedziałku dostępne są gry wieloosobowe. Ale to nie wszystko. Nowa lokalizacja to także więcej przestrzeni i kolejne stanowisko.

Salon VR Respawn rozwija się. Przez ostatnie cztery miesiące można go było znaleźć w małym pokoiku w centrum miasta przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie do dyspozycji było tylko i wyłącznie jedno stanowisko. Obsługa przyznaje, że dla niektórych klientów był to duży minus, a spore grono osób dopytywało o gry wieloosobowe.

Teraz jest to już możliwe! W nowej lokalizacji, znajdującej się przy ul. Bardowskiego obok dworca PKP, do dyspozycji oddane są już dwa stanowiska – i każde o większej powierzchni niż dotychczasowe.

– To istotne, ponieważ oferowane przez nas gry zazwyczaj wymagają aktywności fizycznej, a osoby które nas odwiedzają szybko się angażują w to, co widzą w goglach. Skutkuje to tym, że jest dużo chodzenia po pomieszczeniu, machania rękami i robienia uników. W poprzednim lokalu ze względu na niewielkie odległości, raz straciliśmy monitor umieszczony zaraz obok gracza, który po prostu nie wytrzymał omyłkowego uderzenia – opowiada Piotr Trybalski, współwłaściciel salonu.

Dwa stanowiska zwiększają także możliwości lokalu. Przede wszystkim dostępna jest tak wyczekiwana przez amatorów tego typu rozrywki gra wieloosobowa. Wspólnie można strzelać do zombie odpierając ich kolejne fale, ubezpieczać się nawzajem przed kosmicznymi robotami w horrorze science-fiction czy rzucać się śnieżkami z za murów śnieżnych fortów.

Ceny za usługę nie uległy zmianie, nadal pozostają atrakcyjne. Godzina gry na jednym stanowisku to wciąż 50 złotych. Obsługa podkreśla jednak, że ceny naliczane są za czas i ilość stanowisk, nie tylko za czas. Oznacza to, że godzina na dwóch stanowiskach będzie kosztować 100 zł.

W cyfrowym asortymencie pojawiły się i wciąż będą pojawiać się nowe gry. Od teraz jednak skierowane głównie rozgrywce wieloosobowej. Dlatego zachęcamy do regularnego odwiedzania strony salonu Respawn pod adresem: www.respawn-rzeszow.pl gdzie również można dokonać rezerwacji sesji za pośrednictwem formularza lub telefonicznie.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama