Reklama

Tajemnicza prawniczka tej jesieni znów zaskoczy. „Sitwa” to kolejny mocny tytuł w dorobku najgłośniejszej polskiej debiutantki ostatnich lat – Pauliny Świst. 

Po bestsellerowej „Karuzeli” przyszedł czas na kolejną odsłonę cyklu, w którym w grę wchodzą już nie tylko przekręty finansowe i wielka namiętność, ale też przemyt złota i afera kościelna. Premiera nowej książki Pauliny Świst  odbyła się 16 października.

Funkcjonariusz Centralnego Biura Śledczego Policji Michał Grosicki zostaje skierowany na Śląsk. Tak dobrze udaje mu się wtopić w przestępcze środowisko, że zostaje aresztowany przez prokuratora Zimnickiego. To dopiero początek nowego spisku, w który zamieszani są dobrze znani bohaterowie „Karuzeli” – „Orzeł” i Olka. Wszystko wskazuje na to, że historia finansowych przekrętów wcale nie skończyła się wraz z ich ucieczką z kraju…

Lektura „Sitwy” to prawdziwa jazda bez trzymanki. Afera goni aferę, stawka bezustannie rośnie, a wszystko, rzecz jasna, w atmosferze rozpalonych namiętności.

Paulina Świst, jak nikt inny, łączy brawurową sensację ze śmiałą erotyką i tajemnicami adwokackiego świata. Specjalizująca się w prawie karnym autorka zna na wylot ciemne strony systemu karnego w Polsce. Na bazie własnych doświadczeń tworzy kolejną kryminalną historię, która spokojnie mogłaby wydarzyć się naprawdę. Zresztą, kto wie, czy się nie wydarzyła…

Jej książki porywają tysiące czytelników, którzy dzięki niej wędrują po meandrach przestępczego półświatka, w którym buzuje adrenalina, kipi seks, a brudne pieniądze płyną obfitym strumieniem. Do tej pory książki Pauliny Świst sprzedały się w nakładzie ponad 300 tysięcy egzemplarzy.

Paulina Świst to pseudonim literacki pisarki urodzonej w 1986 roku w Gliwicach. Z wykształcenia prawnik, prowadzi kancelarię adwokacką. Pełniła i pełni rolę obrońcy w wielu postępowaniach sądowych: od spraw drobnych kradzieży, aż po procesy zorganizowanej przestępczości. Dla dobra klientów oraz własnego bezpieczeństwa musi ukrywać się pod pseudonimem. Wszystkie jej książki osiągnęły status bestsellerów. („Prokurator”, „Komisarz” „Podejrzany”, „Karuzela”).

Mieliśmy dla Was jeden egzemplarz “Sitwy”. Aby go zdobyć, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: w jakim mieście Paulina Świst prowadzi kancelarię adwokacką? Na odpowiedzi czekaliśmy do soboty, 23 listopada, do godz. 18:00.

Prawidłowa odpowiedź to: Wrocław. Książka “Sitwa” trafia do Natalii Drozd. Gratulujemy. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: