Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Dębiccy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 40-letniego mieszkańca Zwiernika. Jego ciało odnaleziono w przydrożnym rowie. Prawdopodobnie mężczyznę potrącił kierowca mercedesa, który uciekł z miejsca zdarzenia. 

W miniony piątek po godz. 22:00 policjanci zostali poinformowani o znalezieniu zwłok 40-letniego mężczyzny. Ciało znajdowało się w przydrożnym rowie w Zwierniku w powiecie dębickim. 40-letni mieszkaniec tej miejscowości prawdopodobnie jest ofiarą wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w piątek około godz. 20:00 kierowca mercedesa na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę energochłonną i potrącił pieszego, który został odrzucony do przydrożnego rowu. – Mercedes wjechał do rowu po przeciwnej stronie drogi – poinformowała w sobotę Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. 

Kierowca mercedesa odjechał z miejsca zdarzenia z innym mężczyzną. Policjanci ustalili, że mercedesem, w chwili wypadku, prawdopodobnie kierował 42-letni mieszkaniec powiatu dębickiego.  W sobotę przed godz. 10:00 do komisariatu policji przywiózł go znajomy. 42-latek, po badaniu w szpitalu, trafił do policyjnego aresztu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Funkcjonariusze, pod nadzorem prokuratora, ustalają dokładne okoliczności tragedii.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama