Zdjęcie: Materiały artystki
Reklama

W najbliższy piątek (21 lutego) w klubie Lukr w Rzeszowie wystąpi Maria Peszek. Nowych piosenek nie zaśpiewa, ale znane utwory usłyszycie w nowych aranżacjach. 

Rzeszów znalazł się na trasie koncertowej „Sorry Polsko Super Tour”, z którą Maria Peszak ruszyła 31 stycznia br. Zaczęła od Torunia. Na całej trasie, która zakończy się 27 marca w Warszawie, jest 13 polskich miast, m.in. Rzeszów. W stolica Podkarpacia polska wokalistka wystąpi w piątek, 21 lutego, w klubie Lukr.

Maria Peszek na trasie „Sorry Polsko” jest z nowym zespołem: Kubą Staruszkiewiczem (perkusja), Patem Stawińskim (bas) i Kamilem Paterem (gitary). – Przynoszą nową jakość i nowe aranże. Trzech gniewnych ludzi i ja. Super Maria i super band. Sorry Polsko, ale wracamy jeszcze lepsi – mówi artystka. Na „Sorry Polsko” nie ma nowych piosenek.

– Bo te są, niestety, ciągle aktualne. Bo właśnie ich chcecie słuchać i chcecie koncertów.
Mówicie, że teraz są wam jeszcze bardziej potrzebne. Mi też – twierdzi Maria Peszek. – Będziemy śpiewać i tańczyć, wbrew wszystkiemu będziemy robić to, co razem umiemy najlepiej – krzyczeć! Im ciemniej wkoło, tym głośniej – mówi o trasie „Sorry Polsko”.

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: