Zdjęcie: Materiały organizatorów

Planowany na niedzielę, 8 marca, spektakl „Papa się żeni” rzeszowskiego Teatru Muzycznego „Olimpia” został przeniesiony na inny termin. 

27 lutego br. Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, odwołał wszystkie imprezy o charakterze masowym organizowane przez Urząd Miasta Rzeszowa. Decyzja ta miała charakter profilaktyczny w celu zminimalizowania skutków pojawienia się koronawirusa w Polsce. Takich przypadków jest już 8. 

Zgodnie z decyzją prezydenta Ferenca, spektakl Rzeszowskiego Teatru Muzycznego „Olimpia” pt. „Papa się żeni”, który miał się odbyć 8 marca, zostanie przeniesiony na inny termin. Nowa data wydarzenia będzie podana wkrótce na stronie internetowej Estrady Rzeszowskiej (www.estrada.rzeszow.pl) oraz profilach w mediach społecznościowych. 

Zakupione bilety zachowują ważność, natomiast osoby, które chciałyby swoje bilety zwrócić mogą to zrobić w Estradzie Rzeszowskiej. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Aby zwrócić bilet zakupiony stacjonarnie w Estradzie Rzeszowskiej należy przynieść ze sobą bilet oraz paragon. Bilety kupione na platformie Ekobilet.pl można również zwrócić w Estradzie Rzeszowskiej, na podstawie wydrukowanego biletu (lub kodu elektronicznego) oraz potwierdzenia wpłaty.

W związku z pojawieniem się w Polsce koronawirusa, obecnie na Podkarpaciu 273 osoby są pod nadzorem epidemiologicznym lub poddane kwarantannie domowej, 6 osób przebywa w szpitalu. Wszyscy są zdrowi. 

(ak, ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama