Zdjęcie: Youtube.com

Agencja Castingowa „Outside” z Krakowa zaprasza na zapisy do statystowania w filmie Bollywood „VIJAY61”. Od środy do piątku w Rzeszowie trwać będzie casting.

Paweł Mlak z agencji „Outside” twierdzi, że w Rzeszowie w dniach 11–16 maja będzie realizowana największa filmowa produkcja. Film „VIJAY61” opowiada historię naukowca, który przemierza Indie i Europę w poszukiwaniu szczepionki, która uchroni jego naród przed zagładą.

– Film ma bardzo pozytywny przekaz. Jak na bollywoodzki film przystało, będzie dużo akcji oraz scen tanecznych. Poszukujemy statystów do dużych scen zbiorowych, nawet po 700 osób dziennie.  Statyści wcielą się w rolę członków parlamentu, przechodniów w parku, klientów galerii handlowej – twierdzi Paweł Mlak.

Casting na statystów rozpoczyna się już w środę (10 maja) i potrwa trzy dni – do piątku, od godz. 12:00 do 20:00 w budynku NOT-u przy ul. Kopernika w Rzeszowie. W castingu mogą wziąć udział osoby w wieku 18 – 60 lat.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Osoby, które wystąpią w filmie, otrzymają wynagrodzenie, płatne w gotówce, zaraz po nagraniu. Ci, którzy nie będą mogli się pojawić na castingu, mogą przesłać swoje aktualne zdjęcie na adres: casting@outside.com.pl

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 506171832 i na www.outside.com.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama