Reklama

Styl skandynawski, romantyczny, klasyczny, a może industrialny? Takie pytanie warto postawić sobie, urządzając własne mieszkanie. Ludzie coraz chętniej i odważniej angażują się w aranżowanie własnej przestrzeni. Dużo uwagi zwracają na zestawienia kolorystyczne czy wybór mebli i dodatków. Często zapominają jednak jak dużą rolę w wystroju wnętrz odgrywają drzwi oraz podłogi. Inspirację znajdziecie przy ul. Lwowskiej 47, w nowo otwartym salonie w Rzeszowie.

Na zaplanowanie mieszkania lub domu warto dać sobie trochę czasu, poszukać inspiracji. Jest wiele gotowych rozwiązań, które można wykorzystać we własnych czterech kątach. Powinien pasować do Twojego stylu życia i odpowiadać Twoim potrzebom. Dlatego przy wyborze drzwi oraz podłóg warto poprosić o pomoc specjalistę. 

Salon przy ulicy Lwowskiej

Nowy salon ma blisko 400 m2 i dzięki temu można samodzielnie zobaczyć gotowe produkty najlepszych producentów, które znajdują się na ekspozycji.

Poza kolorystyką i materiałem można przekonać się o jakości wykonania i dobrać niezbędne akcesoria. Skupiając się na stylu, materiale i kolorystce, wiele osób zapomina o tym, że np. okucia drzwiowe zwłaszcza klamka oraz taki detale jak listwy przypodłogowe oraz progi mają ogromny wpływ na ostateczny wygląd pomieszczenia.

Typ, materiał i kolorystyka potrafią wydobyć z nich wyjątkowy charakter, czyniąc je jeszcze lepiej dopasowanym elementem aranżacyjnym.

Ciekawy design to nie wszystko

Ciekawy design i oryginalne rozwiązania to nie jedyny argument przy wyborze drzwi oraz podłogi. Większość osób skupia się na walorach wizualnych. To one podkreślą wiodący styl aranżacji wnętrza i pozwolą wydobyć jego ukryte piękno. Dobry produkt to jednak nie wszystko. Aby drzwi oraz podłogi służyły przez lata i spełniały swoje funkcje bez zarzutu, konieczny jest ich prawidłowy montaż. Dlatego w salonie można kupić produkt wraz z montażem, przez sprawdzonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Budowa, remont, budżet 

Budowa lub remont wywołuje duże emocję, ponieważ chcemy, aby wszystko było zrobione idealnie. Równie emocjonującą kwestią jest przy tej okazji budżet, którym dysponujemy i musi zmieścić w nim wszystkie zakupy z tym związane. Dlatego w salonie drzwi oraz podłóg w Rzeszowie przy ul Lwowskiej 47 można znaleźć produkty dopasowane do kieszeni każdego klienta.

Podsumowując – kluczowym dla uzyskania oczekiwanego efektu podczas budowy lub remontu jest odpowiedni dobór drzwi oraz podłóg z perfekcyjnym montażem. Dzięki temu można cieszyć się swoim domem lub mieszkaniem.

Skorzystaj z pomocy specjalisty, a budowa lub remont nie będzie udręką.

www.salondrzwiipodlog.pl

tel: 17 710 59 07

ul. Lwowska 47, Rzeszów

Reklama