Zdjęcie: materiały prasowe

„Jutro będziemy szczęśliwi”, „W labiryncie” – to dwa filmy, które w piątek wieczorem zobaczycie w G2A Arena w Jasionce. W sobotę zaś impreza do białego rana w ramach Beach Party na piasku. 

W G2A Arena, jak informowaliśmy, od 13 sierpnia odbywają się wydarzenia pod szyldem Summer Arena. Do 5 września w G2A Arena zaplanowano: Kino na Plaży, Summer Arena i Rodzinny Piknik na Plaży. Wydarzenia wyróżnia ogromna plaża na sali wystawienniczej.

Podczas inauguracji Kina na Plaży 13 sierpnia widzowie mogli zobaczyć dwa filmy: „Whisky dla aniołów” oraz “7 psychopatów”. W ten weekend (20-21 sierpnia) kolejne wydarzenia. W piątek w Kinie na Plaży zobaczycie „Jutro będziemy szczęśliwi” oraz „W labiryncie”.

Seanse rozpoczynają o godz. 20:00. „Jutro będziemy szczęśliwi” to niezwykła francuska komedia z elementami dramatu, prezentująca historię Samuela, żyjącego na Riwierze Francuskiej. Tam niespodziewanie jego była znajoma Kristin podrzuca mu dziecko, natychmiast znikając. W ten sposób mężczyzna staje się samotnym ojcem. 

Z kolei „W Labiryncie” (o 22:10) to historia nastoletniej  dziewczyny, która została porwana i uwięziona na 15 lat. Kiedy budzi się w szpitalu, niczego nie pamięta. Nikt nie wie, jak udało jej się uciec. Z pomocą policyjnego profilera, doktora Greena próbuje odzyskać wspomnienia z tajemniczego labiryntu – więzienia, w którym porywacz zmuszał ją do rozwiązywania zagadek, stosując przerażający system nagród i kar.

Bilety w cenie 10 zł (jeden film) i 16 zł (dwa filmy) do kupienia na miejscu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W sobotę Beach Party na piasku

Summer Arena to też imprezy klubowe, pyszne jedzenie, długie wieczory w towarzystwie przyjaciół i zabawa do białego rana na piaszczystej plaży. Pod szklaną kopułą G2A Arena czeka na was scena (100 m kw.), piaszczysta plaża, palmy, leżaki, zimne drinki i świetna muzyka klubowa, którą zagra DJ Greg.

Kolejne Beach Party odbędzie się w sobotę, start o godz. 21:00. Wstęp kosztuje 20 zł , bilety można kupić na miejscu.

Wydarzeniem, które uwieńczy Summer Arenę, jest Piknik Rodzinny na Plaży – 5 września. Na piaszczystej plaży będą dmuchańce, zabawy dla dzieci oraz liczne wydarzenia towarzyszące. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama