Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Wesprzyj koty z Fundacji Felineus oraz psy ze schroniska w Boguchwale. Zwierzaki potrzebują karmy, leków i akcesoriów. 

Po raz drugi w Rzeszowie odbędzie się świąteczna zbiórka na rzecz zwierząt, które są pod opieką Fundacji Felineus i schroniska w Boguchwale. Organizatorem zbiórki są cztery przyjaciółki z Rzeszowa: Adrianna Kuliczkowska (29 l.) grafik, Katarzyna Klimowicz (29 l.) stomatolog, Magdalena Popek (29 l.) psycholog, Sabina Popek (23 l.) studentka grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej.

– Postanowiłyśmy wesprzeć tych, którzy ratują zwierzęta na co dzień, w szczególności te, które wymagają leczenia i rehabilitacji i nie mogą znaleźć domu stałego. Kochamy zwierzęta i w szczególności w tym pełnym wyzwań roku chcemy zadbać o te, które potrzebują pomocy najbardziej – przekazuje Adrianna Kuliczkowska. 

Rzeszowska fundacja Felineus utrzymuje się jedynie z datków i darowizn – najbardziej potrzebuje suchą i mokrą karmę dla kotów oraz podkłady higieniczne o wymiarach 60 cm na 90 cm dla kotów z porażeniami.

Schronisko w Boguchwale, które zajmuje się głównie psami, podobnie jak Felineus, najbardziej potrzebuje suchej i mokrej karmy dla swoich podopiecznych. Ponadto, potrzebne są duże termofory, preparaty na pchły i kleszcze oraz obroże, szelki i smycze.

– Oczywiście są to jedynie sugestie. Każdy, nawet najmniejszy gest z waszej strony, to dla nich ogromna pomoc – przekazują organizatorzy zbiórki.

Zakupione rzeczy można przywozić w trzy miejsca na terenie Rzeszowa. To siedziba Mad Druku (ul. Kochanowskiego 18), która czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00, telefon: 793 662 273.

Kolejna lokalizacja to gabinet stomatologiczny przy al. Okulickiego 7, który także jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-19:00. Ostatnia lokalizacja to Podkarpackie Centrum Szkoleniowe (al. Armii Krajowej 20/12), czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00, tel. 882 171 707.

Jeśli ktoś nie jest w stanie dostarczyć samodzielnie zakupionych dla zwierzaków rzeczy we wskazane miejsca może skontaktować się organizatorami zbiórki pod numerem: 793 662 273. 

Zdjęcie: Mad Druk

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: