Zdjęcie: Materiały prasowe. Lanberry

Koncert sylwestrowy na rzeszowskim Rynku rozpocznie się o godz. 21:00. Wystąpią: The Freeborn Brothers, Lanberry, Poparzeni Kawą Trzy. O północy fajerwerki i Laser Show! 

O północy życzenia noworoczne mieszkańcom i gościom złoży prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, a tuż po życzeniach Urząd Miasta w Rzeszowie zaprasza na pokaz fajerwerków oraz i Laser Show.

– Przeniesie on mieszkańców Rzeszowa w inny wymiar – w specjalnie stworzonej mgle pojawią się kolorowe promienie lasera, które w synchronizacji z muzyką stworzą konstelacje przestrzenne – zapowiada magistrat. 

Koncert sylwestrowy poprowadzą Ilona Małek z TVP3 Rzeszów oraz satyryk i autor tekstów Rafał Bryndal. Impreza na Rynku rozpocznie się o godz. 21:00. Jako pierwszy na scenie, od 21:10, wystąpi rzeszowski zespół The Freeborn Brothers, który gra energetyczne, szybkie kawałki, mieszankę punku z folkiem, a nawet country.

Po godzinnym koncercie The Freeborn Brothers, o 22:15 na scenę wejdzie Małgorzata Uściłowska, bardziej znana jako „Lanberry”, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. 9 listopada ukazał się nowy album „Lanberry” – „miXtura” z którego pochodzą dwa nowe single „Heart of Gasoline” i „Nie ma mnie”.

Koncert „Lanberry” także będzie trwał godzinę. O 23:20 zacznie się z kolei koncert gwiazdy wieczoru – pop rockowego zespołu Poparzeni Kawą Trzy, którym grają głównie dziennikarze radiowi, m.in. Wojciech Jagielski i Roman Osica. W Rzeszowie usłyszymy największe przeboje grupy, m.in. „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Okrutna, zła i podła, „Kawałek do tańca”. Członkowie zespołu zapowiadają również muzyczne niespodzianki.

O północy rozpocznie się 5-minutowy pokaz fajerwerków, a po nim 15-minutowe Laser Show (nowość). Po jego zakończeniu odbędzie się druga część koncertu Poparzeni Kawą Trzy. Impreza sylwestrowa na Rynku zakończy się o 1:20.  

(jg)

Sylwester 2018 na Rynku – program

Godz. 21:00 – rozpoczęcie imprezy

Godz. 21:10-22:10 – koncert The Freeborn Brothers 

Godz. 22:15-23:15 – koncert “Lanberry”

Godz. 23:20-23:55  – koncert Poparzeni Kawą Trzy – I część

Godz. 23:55-24:00 – życzenia sylwestrowo-noworoczne od prezydenta Rzeszowa, odliczanie publiczności wraz z zespołami 

Godz. 00:00 – pokaz sztucznych ogni i laser show

Godz. 00:20 – koncert Poparzeni Kawą Trzy – II część

Godz. 01:20 – koniec imprezy 

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama