Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Miasto zdradziło, jakie gwiazdy muzyczne wystąpią podczas Sylwestra 2019 na rzeszowskim Rynku! To Mesajah, Adam Rudnik i Lady Pank!

Miejski Sylwester rozpocznie się o godz. 20:30 na scenie rzeszowskiego Rynku. Już na samym początku w imprezowy klimat wprowadzi nas Mesajah. To artysta wykonujący muzykę reggae, dancehall i raggamuffin, współtwórca grupy Natural Dread Killaz.

W 2008 roku ukazał się jego pierwszy debiutancki solowy album zatytułowany “Ludzie”, z którego pochodzi popularny kawałek “Każdego dnia”. Artysta ma także na koncie wspólny kawałek z Kamilem Bednarkiem pt. “Szukając szczęścia”.

Kolejną gwiazdą rzeszowskiego Sylwestra będzie Adam Rudnik – polski artysta estradowy, gwiazda zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście, którego jest współzałożycielem. Artysta znany jest z takich kawałków, jak “Zawsze do celu”, “Robię to, co chcę” i “Twój dzień”. 

Tuż przed północą zagra Lady Pank – legenda polskiego rocka, której twórcami są Jan Borysewicz i Andrzej Mogielnicki. Ich największe kawałki takie, jak m.in. “Mniej niż zero”. „Wciąż bardziej obcy”, „Kryzysowa narzeczona”, „Zawsze tam, gdzie ty” zna i śpiewa cała Polska.

“Wszyscy artyści zagrają w 100 procentach na żywo!” – zapewnia Estrada Rzeszowska, która odpowiada za organizację miejskiego Sylwestra. 

Podczas miejskiego Sylwestra 2019 po raz pierwszy o północy nie zobaczymy fajerwerków. Zastąpi je specjalny pokaz laser show. Miasto na Sylwestra w tym roku planuje wydać około 250 tys. zł.  

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: