Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Około 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 32-letni mężczyzna, który zaginął podczas trwającego Cieszanów Rock Festiwal 2017.

Z piątku na sobotę kilka minut po północy policjanci w Lubaczowie zostali powiadomieni, że na terenie festiwalu w Cieszanowie zaginął młody mężczyzna.

– Na terenie CRF znajduje się zbiornik wodny, gdzie obowiązuje zakaz kąpieli. 32-letni uczestnik festiwalu przeskoczył przez ogrodzenie i wskoczył do wody – relacjonuje Dominika Kopeć z podkarpackiej policji.

Było podejrzenie, że mężczyzna utonął. Na nogi zostali postawieni policjanci i płetwonurkowie. Rozpoczęły się poszukiwania 32-latka. Udało się go odnaleźć po kilkunastu minutach.

– Mieszkaniec powiatu leżajskiego ukrył się w pobliskich zaroślach. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał ok. 1,5 promila alkoholu w organizmie. 32-latek został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań, by tam wytrzeźwiał – dodaje Dominika Kopeć.

Cieszanów Rock Festiwal 2017 rozpoczął się w czwartek i potrwa do niedzieli. W piątek na głównej scenie zagrali m.in. ØRGANEK, Waglewski Fisz Emade, Pidżama Porno i Jelonek. W sobotę będzie można zobaczyć koncerty zespołów Koniec Świata, HappySad, Voo Voo, Riverside i Therion.

W ostatni dzień CRF 2017 w niedzielę zaplanowano występy takich grup jak Merkfolk, Kobranocka, Fisz Emade Tworzywo, Bednarek i Kabanos.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.