Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News
Reklama

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, zgarnia kolejne nagrody. Tym razem został “Człowiekiem Roku” w ogólnopolskim konkursie „Asy Transportu Publicznego”.

Jak poinformował Urząd Miasta w Rzeszowie, zwycięską statuetkę Tadeuszowi Ferencowi wręczono podczas Forum Transportu Publicznego – nowe technologie i bezpieczeństwo. Organizatorem konkursu i konferencji jest Polski Instytut Rozwoju Biznesu.

Konkurs “Asy Transportu Publicznego” ma na celu uhonorowanie najlepszych miast, osób i firm mających znaczący wpływ na kształt i rozwój transportu publicznego w Polsce. Nagrody są przyznawane przez niezależną kapitułę konkursu, w skład której wchodzą autorytety branży, pod przewodnictwem prof. Wojciecha Suchorzewskiego z Politechniki Warszawskiej.

Kapituła na podstawie nadesłanych zgłoszeń oraz własnej wiedzy i doświadczenia dokonuje wyboru laureatów konkursu w kategoriach: “Człowiek Roku”, “Miasto Roku/Ekologiczne Miasto Roku”, “Dostawca Rozwiązań dla Transportu Publicznego”. 

“Człowiek Roku” to już druga prestiżowa nagroda dla Tadeusza Ferenca w ostatnich tygodniach. W sierpniu otrzymał tytuł “Samorządowca 20-lecia”, który przyznał mu Związek Powiatów Polskich. 

Opr. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

20 KOMENTARZE

  1. ze,niby co Pisory!!!! Ja jestem za PIS w rzadzie,natomiast od zawsze na Prezydenta Rzeszowa glos oddaje na p.Ferenca.
    A ty na pewno jestes za POwalonymi.
    Banda nieudacznikow,

  2. Nie widzę uzasadnienia tego wyboru dokonanego przez “niezależną kapitułę konkursu, w skład której wchodzą autorytety branży.” Nagrodzony za nowe przegubowce, czy może biletomaty za 200 tys./szt.? A może za warszawskie ceny biletów? Proszę redakcję (klakierskich asów Ferenca) o więcej szczegółów – przede wszystkim: za co konkretnie dostał tą nagrodę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ