Fot. Ewa Szyfner / Rzeszów News. Na zdjęciu Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa
Reklama

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, zgarnia kolejne nagrody. Tym razem został „Człowiekiem Roku” w ogólnopolskim konkursie „Asy Transportu Publicznego”.

Jak poinformował Urząd Miasta w Rzeszowie, zwycięską statuetkę Tadeuszowi Ferencowi wręczono podczas Forum Transportu Publicznego – nowe technologie i bezpieczeństwo. Organizatorem konkursu i konferencji jest Polski Instytut Rozwoju Biznesu.

Konkurs „Asy Transportu Publicznego” ma na celu uhonorowanie najlepszych miast, osób i firm mających znaczący wpływ na kształt i rozwój transportu publicznego w Polsce. Nagrody są przyznawane przez niezależną kapitułę konkursu, w skład której wchodzą autorytety branży, pod przewodnictwem prof. Wojciecha Suchorzewskiego z Politechniki Warszawskiej.

Kapituła na podstawie nadesłanych zgłoszeń oraz własnej wiedzy i doświadczenia dokonuje wyboru laureatów konkursu w kategoriach: „Człowiek Roku”, „Miasto Roku/Ekologiczne Miasto Roku”, „Dostawca Rozwiązań dla Transportu Publicznego”. 

„Człowiek Roku” to już druga prestiżowa nagroda dla Tadeusza Ferenca w ostatnich tygodniach. W sierpniu otrzymał tytuł „Samorządowca 20-lecia”, który przyznał mu Związek Powiatów Polskich. 

Opr. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

20 KOMENTARZE

 1. ze,niby co Pisory!!!! Ja jestem za PIS w rzadzie,natomiast od zawsze na Prezydenta Rzeszowa glos oddaje na p.Ferenca.
  A ty na pewno jestes za POwalonymi.
  Banda nieudacznikow,

 2. ze,niby co Pisory!!!! Ja jestem za PIS w rzadzie,natomiast od zawsze na Prezydenta Rzeszowa glos oddaje na Ferenca.
  A ty na pewno jestes za POwalonymi
  Banda nieudacznikow

 3. Nie widzę uzasadnienia tego wyboru dokonanego przez „niezależną kapitułę konkursu, w skład której wchodzą autorytety branży.” Nagrodzony za nowe przegubowce, czy może biletomaty za 200 tys./szt.? A może za warszawskie ceny biletów? Proszę redakcję (klakierskich asów Ferenca) o więcej szczegółów – przede wszystkim: za co konkretnie dostał tą nagrodę?

 4. Związek Miast Polskich to nic innego jak związek wzajemnej adoracji to jest związek zawodowy prezydentów którzy z naszych podatków wpłaca składki do tego związku.

 5. Śmiej się z Ciebie i twojej głupoty;) A miasto się rozwija dzięki prezydentowi:) niech żyje 100 lat i rządzi w Rzeszowie jak najdłużej:)

 6. A Buczak z Pisu jedyne co ma do zaoferowania wyborcom to tak jak ustaliła jego partia zburzenie najbardziej rozpoznawalnej budowli z której słyniemy?

  Panie Buczak zapowiada się piękna katastrofa w wyborach.

 7. Sukces tego miasta ma na imię Ferenc. Dużo zdrowia i co najmniej 2 kolejnych wygranych wyborów życzy nowy mieszkaniec Rzeszowa

Comments are closed.