Zdjęcie: materiały Portu L:otniczego w Jasionce
Reklama

Od 27 czerwca z Portu Lotniczego w Jasionce będzie można latać do Tirany. To nowe połączenie oferowane przez Itakę. 

Loty do Tirany uzupełnią propozycję lotów wakacyjnych z lotniska w Jasionce. Dzięki temu będzie można spędzić wakacje w Durres – jednym z ważniejszych kurortów Riwiery Albańskiej – bez konieczności przedstawiania testów na obecność COVID-19.

W Albanii wypoczywa coraz więcej Polaków, którzy poznają niesamowity klimat Bałkanów. Położone nad Adriatykiem Durres znane jest przede wszystkim z długich i piaszczystych plaż oraz świetnych warunków do uprawiania sportów wodnych.

– Jestem przekonany, że ta propozycja będzie cieszyła się dużym powodzeniem – mówi Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Loty czarterowe do Tirany będą w niedziele, a ofertę wakacyjną do Albanii można znaleźć na stronie www.itaka.pl lub w najbliższym biurze podróży.

Z Jasionki od czerwca będzie można latać także do chorwackiego Splitu i Zadaru. Wracają też loty czarterowe do tureckiej Antalyi i Bodrum, Monastyru w Tunezji, Burgas w Bułgarii. Od 14 czerwca będą też loty do Szczecina, a od 19 czerwca – do Gdańska

Ponadto, w czerwcu LOT przywrócił transatlantyckie połączenie Rzeszów-Newark. Regularne loty z Rzeszowa wznowił też irlandzki Ryanair – do Londynu, Manchesteru, East Midlands i Dublina, zaś węgierski Wizzair wznowił rejsy do Eindhoven. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama