Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Objazd po rzeszowskich osiedlach trwa. Tym razem Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, pojawi się w piątek (14 września) na osiedlu Załęże.

Trwa cykl spotkań Tadeusza Ferenca z mieszkańcami. Tym razem prezydent wraz ze swoimi urzędnikami pojawi się na os. Załęże w piątek (14 września) o godz. 16:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnych nr 1 przy ul. Rubinowej 4. Omawiane będą bieżące sprawy osiedla i projekt budżetu Rzeszowa na 2019 rok. 

Cykl „Tour de Ferenc” rozpoczął się 27 lipca. Do tej pory prezydent odwiedził już m.in. mieszkańców osiedli Nowe Miasto, Budziwój, Mieszka I, Paderewskiego, Dąbrowskiego, gen. Roweckiego, czy Piastów.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

10 KOMENTARZE

 1. Przypomne że był i na Wikowyi i kolejny raz te same banialuki były co zwykle czyli bicie piany a o terminie zrobienia konkretnej ulicy z ul.Zygmunta Starego ta sama śpiewka od 41 lat a o skonczeniu ul.warnenczyka to samo bo dalej nie skończona od 2004 a nowe domy dostawione czyli ; nic nowego stary kogel- mogel.
  Ciekawe tylko co naobiecuje z kopcem konfederatów bo tam tak samo teraz w 2018 jak i było i w 1964 czyli nic sie nie dzieje od 54 lat : O !
  Czyli innowacja po byku.

 2. Niech otworzy drzwi TOY – TOYA na Potockiego pętla i zobaczy jakie to cacka mają ludziska. Można by także do Piątku naprawić oświetlenie na pętli Potockiego, bo od kilu lat jest tam ciemno jak w d…e u m….a. Pociągnął by za sznureczek i CYK latarnia świeci. Tak nie wiele a tak wiele.

 3. Ja mam pytanie: Kiedy autobusy linii 11 zaczną wreszcie punktualnie i częściej jeżdzić a nie jak obecnie po 30 minut opóźnione?

 4. Spotkania ma już obcykane, zabiera dyrektorów i wyciera sobie nimi …, aż przykro patrzeć. Granie oddanego gospodarza i zwalnianie na gębę pracowników którzy coś zawinili to patologia. Stworzenie urzędu bez zastraszania to jest sztuka… Ps. i tak pozostaję z wrażeniem, że to wszystko pod publikę. Ech, mentalność się nie zmieni.

 5. kwiatkowskiego 38 Rz. szklane tarasy.
  Który urzędnik wydał zezwolenie na wjazd z posesji bezpośrednio do ul. Kwiatkowskiego?
  Totalna korkogminna decyzja. Jadąc od centrum skręcają do tarasów-korek, za parę metrów światła. Jadąc do centrum, tuż za światłami, skręcają w lewo, do tarasów. Totalny korek. Taka inwestycja winna mieć wjazd jedynie od ul. Grabskiego.
  No ale tedexdeveloper&Co. zrobił co zrobił. Czy to RZD wydaje takie pozwolenia?

Comments are closed.