Zdjęcie: Maciej Brzana / Rzeszów News
Reklama

Trwa “Tour de Ferenc”, czyli cykliczny objazd prezydenta Tadeusza Ferenca po rzeszowskich osiedlach. W piątek (21 września) będzie na osiedlu Przybyszówka.

Spotkanie Tadeusza Ferenca odbędzie się w Rzeszowskim Domu Kultury przy ul. Dębickiej 170. Początek o godz. 16:00. Tematem będą bieżące sprawy osiedla oraz projekt budżetu Rzeszowa na 2019 rok.  

Cykl „Tour de Ferenc” w tym roku rozpoczął się już 27 lipca. W poprzednich latach inaugurował jesienią. Cykl dostał przyspieszenia z uwagi na tegoroczne wybory samorządowe (21 października). Tadeusz Ferenc walczy o piątą kadencję. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

8 KOMENTARZE

  1. Oj, coś się nie kwapi na Zalesie, odwleka, odciąga. A przecież mieszkańcy już się nie mogą doczekać poruszenia tematu ulicy Spacerowej i tych wieżowców, co to jak w Atenach na wzgórzu stanąć muszą…

  2. A kiedy chodnik w w niedawno przyłączonej Bziance, pytam o obecną końcówkę ulicy Dębickiej. Gmina Boguchwała ostatnio wybudowała chodnik w Nosówce i teraz można bezpiecznie iść na piechotę nawet do końca Woli Zgłobieńskiej. Tutaj brakuje zaledwie ze 300 m chodnika. Miejsce niebezpieczne szczególnie w zimie, a ruch pojazdów jest spory, bo to droga przelotowa, którą porusza się sporo pojazdów na nr RRS, tam co drugi kierowca to “młody gniewny” i potrafi wyprzedzać na tym zakręcie. Trzeba na spotkaniu poruszyć ten temat i nie dać się zbyć.

  3. Propozycja dla mieszkańców osiedla warto przyjść 2 godziny póżniej bo te pierwsze godziny to spektakl propagandowy w wykonaniu chyba vice prezydenta Sienko z Dynowa a póżniej też przez 1/2 godziny oklaski od stałych wazeliniarzy (Chlebek,Węgrzyn i dyrektor szkoły,przedszkola) na koniec głosy od nielicznych mieszkańców tym że tam brakuje ławeczki,dziurawe droga i wąska ul.Pańska i żle ustawiony rozkład jazdy MPK. Na koniec typowa ustawka pod dyrektorów spółek miejskich,MWIK,MGK,MZD.którzy w obecności wszystko przytakują że zrobia naczelnikowi bo kampania ma swoje prawa i kiełbasa wyborcza ma być.Bo wicie rozumicie ,,aby robota robiła się pierońsko,,.Ale o niebezpiecznym zadłużeniu gminy.miasta Rzeszów i długu na ponad 719 czy 790 mln zł cisza, bo to nie wygodne dla wyborców.

  4. Proponuje pominac nudne prezentacje o wszystkim i o niczym i nie tracic czasu mieszkancow, których i tak przychodzi garstka a reszta przychodzi na polecenie ratusza. Konkretne rozwiazania dla mieszkanców drogowe.
    Połaczenie Dębickiej z Iwonicka lub Iwonickiej z Ustrzycka dalej do Karoliny

Comments are closed.