Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Z mieszkańcami osiedli Baranówka, gen. Andersa i Miłocin w najbliższy piątek (31 sierpnia) spotka się Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

To kolejne spotkanie w ramach tzw. cyklu “Tour de Ferenc”, który rozpoczął się 27 lipca. Na najbliższym spotkaniu Tadeusz Ferenc i jego urzędnicy będą mówili o projekcie budżetu Rzeszowa na 2019 rok i omawiali bieżące sprawy osiedli. 

Piątkowe spotkanie rozpocznie się o godz. 16:30 w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Osmeckiego 51. Poprzedzi je o 16:00 uroczyste otwarcie placu zabaw i zrewitalizowanego parku na osiedlu Miłocin.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

25 KOMENTARZE

 1. Ten plac zabaw z budżetu obywarelskiego zrobiony. Ferenc tu nie pomógł.
  Przyjeżdża żeby nakłaniać za drogą przez osiedle na Dworzysko.

 2. Kochany ; XL
  do tych 50+ to prosze z szacunkiem ja jestem lepiej niż te 50+
  Też uważam od dłuższego czasu że czas tych Panów w ratuszu na “złotych-taboretach” minął bezpowrotnie już sie wypalili a puszczane teraz co kilka dni wizje innowacyjne to po prostu martadela wyborcza –
  Kto ma łeb na odpowiednim miejscu i oczy otwarte to wie co i jak czyli co jest konkretem a co blefem wyborczym . : O !

 3. No nie tylko prosiaki wozili -Za tow.Gierka wozili i krasule i On rozpoznał jedną po tym samym numerze jak była i w Dębicy i w Jarosławiu –
  Zrobił niektórym tow. dobrą” lewatywe”

 4. Czy tylko to ?
  Od 41 lat nie umie zrobić odpowiedniej ulicy z ul.Zygmunta Starego tylko co interwancje – to co 12 miesięcy podsypie kliniec / pogniecie walcem / coś ( dziure) zaklajstruje i to trwa
  No to jak może myśleć o solidnych inwestycjach: Aqua-parku/ lodowisku/ nowej hali/ skoczni/ obwodnicach/ renowacjach parków/ drogach dla rowerów/ mostach / czy ZOO/ nie wspominam o skrzyżowaniach dwu poziomowych czy o drobnych inwestycjach jak Szaletach miejskich w centrum czy dzielnicach czy parkingach przy szpitalach-przychodniach choćby na Warzywnej gdzie jest masakra normalnie średniowiecze a rarytasem jest teren dookoła dworców : O !

 5. Przez PIS nie ma w Rzeszowie ani aqaparku ani obwodnicy południowej ani nowego mostu na Wisłoku. Niech mi tylko ktoś spróbuje głosować na szkodników pisowskich!

 6. Bardzo proszę, bo mnie nie ma na miejscu, ale niech ktoś zapyta na tym spotkaniu, kiedy w końcu zostaną wyremontowane ulice Przy Torze i Miłocińska (do skrzyżowania z OPG) Bo te ulice wyglądają tak jakby ktoś zupełnie zapomniał o ich istnieniu.

 7. Wiecie jaki jest schemat wyborów samorządowych ?

  Moja babcia oddała głos na Ferenca, tylko dlatego bo jej koleżanka, emerytowana działaczka tak zrobiła.

  Nie idźmy jak “bydło na rzeź” !

 8. Wybierzmy prawdziwego gospodarza nie patrzmy na przynależność partyjną.

  Komuchowi Ferencowi powiedzmy dość.
  Ja oddałem jakiś czas temu głoś na PO i to był mój błąd, dziś jest mi bliżej na prawo !

  Cieszy mnie to, że świadomość mieszkańców jest większa, nie pozwólmy, aby o wynikach wyborów samorządowych zadecydowało pokolenie 50 +

  Młodzi mieszkańcy miasta obowiązkowo do wyborów, “grzebcie” kim jest dany kandydat, nie nabierajcie się na to przedwyborcze show.

  Ja chcę nowego gospodarza !!!

 9. Tylko niech vice prezydent Sienko na osiedlu nie zaczyna od ratuszowej propagandy.Może od razy przyjść na spotkanie po godz 19 bo wtedy to już zakończą się ,, jasełka ratuszowe,,. Pracownik z UM i wydziałów i spółek miejskich zmuszani są do przyjścia na te osiedlowe spotkanie i muszą słuchać zawsze to samo na każdym zebraniu. Już im się chce wymiotować kiedy słyszą te same informacje o nagrodach jakie otrzymał wódz ratuszowy. Na dodatek towarzysze z PZPR zaczną wznosić pochwały jak to było w PRL ,gdzie nawet trawę malowano na zielono,a świnie przewożone były z jednego do drugiego PGR.

 10. Ferenc, dziadu, jeździj już lepiej za tymi MPKami bo żadnego z ciebie nie ma pożytku.
  Naobiecywałeś mieszkańcom Nowego Miasta a wszyscy widzą że pas ziemi uzbroiłeś, odejdziesz w końcu to w 3 miesiące powstanie droga bo twoi koledzy – DEVELOPERZY już czekają.

 11. Stare schematy działania sekretarzy nieboszczki partii. Pierwsze uroczyście otwieramy, potem obiecujemy lepsze jutro, a na koniec “elyta” idzie na popijawę

Comments are closed.