Zdjęcie: Kamil Pudełko / Rzeszów News
Reklama

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, kontynuuje objazd po rzeszowskich osiedlach. W poniedziałek 6 sierpnia spotka się z mieszkańcami osiedli Mieszka I i Paderewskiego.

To będzie czwarte już spotkanie w ramach tegorocznego cyklu “Tour de Ferenc”, który zainaugurował 27 lipca.

Tadeusz Ferenc i jego urzędnicy na spotkaniach chwalą się inwestycjami, które w ostatnim czasie zrealizowano w Rzeszowie, ale głównym tematem są projekt budżet miasta na 2019 rok oraz bieżące sprawy osiedli. 

Poniedziałkowe spotkanie odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6 przy ul. Krzyżanowskiego 24. Początek o godz. 16:30.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

17 KOMENTARZE

 1. W Krakowie w trybie nagłym odwołana została vice-prezydent miasta B.Koterba za nieprawidłowości przy realizacji programu Mieszkanie +.

 2. Co z programem Mieszkanie +,co prawda gm. Rzeszów przystąpiła propagandowo do programu ale tylko propagandowo bo przekazała mało atrakcyjne działki koło oczyszczalni ścieków i spalarni rusztowej. Teren blisko ZW i spalarni został odrzucony przez Krajowy Fundusz Ziemi. Odrzucono ten teren bo nie nadawał się nie tylko dla młodych ludzi ale chyba nawet dla rodzin patologicznych i dla wysiedleńców.A Rzeszów już więcej nic nie zaproponował choć ma tyle terenów pod budowę mieszkań socjalnych i w programie Mieszkanie + tylko brak chyba woli a może znajome lokalne lobby deweloperskie blokuje żeby nie spadły ceny za m kw.

 3. Zleca się projekty ub koncepcję znanym dyżurnym biurom projektowym (m.i.n Promost C) wypłaca kasę firmie za projekt a póżniej projekt ląduje w szufladzie bo okazuje że przetarg na budowę drogi z różnych przyczyn nie może być ogłoszony.Inny przykład ogłasza się przetarg na koncepcje i projekt drogi ale że wygrywa ta która miała wygrać spółka ,dyrektor MZD unieważnia przetarg.

 4. Jedyny wnuk Adrian to już zabawy z dziadkiem nie potrzebuje.Ma się z kim wnuk bawić w Bostonie, no najwyżej do zabawy potrzeby jest tylko kasa od dziadka.

 5. Czy wytłumaczą władze miasta i księgowa co to się stało na poprzednich spotkaniach władze ratuszowe mówiły że są pieniądze dajcie tylko propozycje to ratusz je zrealizuje a tu portal samorzad .pap.pl podaje że zadłużenie miasta.gm. Rzeszów jest na IV kw 2017 r ponad 665 mln zł co stanowi 65 % dochodów rocznych gminy.Ostatnio miasto nie wykonało chyba żadnej poważnej inwestycji,wiele jest blokowanych i odwoływanych nie przez ekologów czy radnych PIS ale chyba sama księgowa ratuszowa nie chce chyba odpowiadać karnie.Bedą zmiany w inwestycjach miejskich bo większość środków będzie pod inwestycje PKP.

 6. Tu nic nie trzeba udowadniać wystarczy przyjść i zaobserwować kilka pierwszych rzędów. Poprzednik ma całkowitą racje, ciekawe tylko czy Ci pracownicy są prywatnie w ramach wolnego czasu czy mają za to płacone. Tak jak straż miejska która jest na każdym takim spotkaniu (co najmniej kilku strażników) co ogólnie jest skandalem, porządek to niech oni na mieście pilnują bo chyba po to są.

 7. Przyjdź na spotkanie a zobaczysz lud osiedlowy terroryzujący Prezydenta Rzeszowa pod groźbą bojkotu wyborczego każący mu na klęczkach przysięgać
  że póki jest prezydentem Rzeszowa do budowy drugiej jezdni na al. Krzyżanowskiego nie dopuści.

 8. Pamiętaj że Ratusz i Prezydent jest dla ludzi a nie ludzie dla Prezdęnta . pan Prezydent ma się dostosować z godzinami tak, żeby wszyscy co chcą sie spodkać mogli to zrobić

 9. A czemu spotkanie o 16.30?, dużo osób jeszcze pracuje o tej godzinie,a może tak wygodniej Ratuszowi żeby mało ludzi było?

Comments are closed.