Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Reklama

To 30-letni mieszkaniec Rzeszowa. Czynności z jego udziałem zaplanowane są na przyszły tydzień. 

W czwartek Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, poinformował nas, że po nagłośnieniu sprawy dotyczącej zaatakowania 11-letniej dziewczynki na przystanku autobusowym, funkcjonariusze poznali już tożsamość napastnika.

– Publikacje w mediach bardzo nam pomogły – mówi Adam Szeląg. – Trwa kompletowanie materiału dowodowego. Czynności z udziałem tego mężczyzny zaplanowane są na przyszły tydzień. Wiemy, że to 30-letni mieszkaniec Rzeszowa – dodaje Szeląg. 

Przypomnijmy: do zdarzenia doszło 1 października br. po południu w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej na przystanku MPK Lwowska 03. Nieznany wtedy mężczyzna podszedł do 11-letniej dziewczynki i dwukrotnie uderzył ją ręką w twarz. 

Postępowanie z urzędu w tej sprawie wszczęła prokuratura. W środę policja opublikowała wizerunek sprawcy, prosząc jednocześnie o informacje na temat poszukiwanego mężczyzny. Odzew przeszedł najśmielsze oczekiwania funkcjonariuszy. Szybko udało się ustalić personalia sprawcy. 

Prowadzone postępowanie dotyczy naruszenia nietykalności cielesnej 11-latki. Na razie nie ma decyzji o przedstawieniu zarzutów 30-latkowi. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

25 KOMENTARZE

 1. Typowy polski katol. Do kosciolka w niedziele, a pozniej szuka komu tu wpieedol…c.
  Mozg ci nie pozwala na glebsze myslenie, takze masz odpuszczone, idz w pokoju.

 2. Nie podpisuj sie tak bo takimi wypowiedziami przynosisz WSTYD mieszkancom.
  Najlepiej powiedziec ze wszyscy sa tacy sami, nie ma chorych, niepoczytalnych, gejow, lesbijek, itp.
  Facet jest chory i pewnie pojdzie na leczenie, a konsekwecncje czynu tez poniesie.
  A twoje gadanie to pieprzenie na poziomie lat 70-tych.

 3. Najlepiej go zabijcie będziecie mieć problem z głowy. Niczym się nie roznicie od niego. Nie jego wina ze koleś jest chory psychicznie. A Wy wszyscy jesteście tacy wspaniali .? Przyjacielu nie wiesz jeszcze co cię w życiu czeka!!

 4. Najlepiej go zabijcie będziecie mieć problem z głowy. Niczym się nie roznicie od niego. Nie jego wina ze koleś jest chory psychicznie. A Wy wszyscy jesteście tacy wspaniali .?

 5. I tylko tyle masz do powiedzenia w tej sprawie? Tylko kwestia niepoprawnej pisowni spowodowała chęć napisania posta w tej sprawie ?. Bieda.

 6. Chcemy go rozszarpać, żeby nie uderzył więcej żadnej dziewczynki.
  Nieprawdą jest, że ma najcięższą karę. Jest zadowolony i szczęśliwy, folgując swoim słabością kosztem innych.

  A ty Tomku, zamienisz się z tą dziewczynką, która już do końca życia może nosić w sobie traumę pobicia?
  Wyszedł byś dziś do szkoły wiedząc, że na przystanku stoi taki człowiek?
  Czas pomyśleć o OFIARACH przestępstw a nie o sprawcach którzy korzystają z pełnej ochrony prawa, a co gorsza z takich “społecznych adwokatów” jak Ty.

 7. Chory, niepoczytalny itp itd… piękne usprawiedliwienie w dzisiejszych czasach, jestem chory i mogę chodzić po ulicach inbic dzieci… No pomyślcie sami… Gwarantuje że jak ten typ dostanie srogi wpie**ol to szybko wyzdrowieje.

 8. Przestańcie się pastwić nad zjebem, kara – karą, ale chyba póki co nikogo nie zgwałcił i nie zabił, więc czego go chcecie rozszarpać… spokojnie, on już ma najcięższą karę (a co, zamieniłbyś się z nim na życie?)

 9. O kodziarz, syn ormowca czy ubeka!
  Żyjesz tęsknotą za komuną, gdy jako jeden z niewielu jadłeś szyneczkę?
  Jeszcze to żałosne usprawiedliwianie się potępieniem czynu – toż to żer na cudzej krzywdzie 😛

 10. Haniebny? Gość jest najprawdopodobniej niezrównoważony psychicznie i stanowi niebezpieczeństwo dla otoczenia… A nawiązania do komuny nawet nie skomentuję. Widocznie niektórzy nie dorośli do życia w społeczeństwie.

 11. Przecież napisałem że popełnił haniebny czyn. Mój komentarz miał tylko na celu porównanie tego że kiedyś płacono za donoszenie a dzisiaj ludzie pchają się z tym za friko.

 12. Ciekawe tylko czy kapuś otrzymał chociaż zapłatę bo za komuny to przynajmniej płacono za takie usługi dla ludności. Oczywiście czyn popełnił jak najbardziej haniebny.

 13. Widac bylo po zdjeciach ze to chory czlowiek. Takze na oddzial i do leczenia.
  Na forum za to pelno agresorow, wrzucic na luz chlopaki bo wam zylka peknie.
  A policja powinna doceniac publike i nie czekac 2 miesiace na pomoc ludzi…

Comments are closed.